BLOGOWY DUET - o trendach, szafach, kuchniach i nie tylko!

Witaj na naszym blogu, gdzie znajdziesz porady na temat mebli na wymiar! Zastanawiasz się jak powinna wyglądać Twoje szafa, garderoba czy kuchnia? Świetnie trafiłeś!

W naszych artykułach radzimy, podpowiadamy i dzielimy się naszym ponad 20 letnim doświadczeniem, dotyczącym mebli na wymiar. Każde mieszkanie powinno być odpowiednio umeblowane. Kiedy poszukujesz wolnego miejsca na różne produkty uświadamiasz sobie, że tak naprawdę trudno jest pomieścić cały niezbędny asortyment w kilku szafach. Dlatego nasza firma zadbała o to, aby każdą wolną przestrzeń, jaką posiadasz w swoim domu, dobrze zagospodarować. Na naszym blogu cyklicznie będziemy zamieszczać porady dotyczące projektowania!
Zapraszamy.

 

Masz małą kuchnię i zastanawiasz się jak najlepiej dobrać meble? Rozważasz połączenie sypialni z garderobą za pomocą drzwi przesuwnych. Nie wiesz jak zabrać się za projekt pokoju Twojego syna, który już nie jest chłopcem i przydało by się biurko na wymiar z szafą przesuwną, z półkami na puchary, a wszystko spójne w tym samym kolorze.  Jak zabudować skosy na Twoim poddaszu?  

Pracujemy na terenie wielu miast, w tym m.in. w Krakowie, Wieliczce, Nowym SączuGorlicachLimanowej, Mszanie Dolnej czy Nowym Targu. Wykonujemy mnóstwo projektów, gdzie znajdziesz meble na wymiar, szafy wnękowe, meble na poddasze czy kuchnie na wymiar do zabudowy.

Każdy z tych produktów tworzony jest z pasją i pełnym zaangażowaniem. Najważniejsze jest dla nas stworzenie odpowiednich mebli dla Ciebie i Twoich bliskich, a także pokazanie Ci prostych tricków i sposobów na odpowiednie zagospodarowanie każdej wolnej przestrzeni. Na tym blogu znajdziesz wiele wskazówek i porad, jak odpowiednio dbać o meble oraz jak zabrać się za projektowanie własnych mebli na wymiar.

Koniecznie  zaglądaj do nas w poszukiwaniu nowych inspiracji na swój własny dom, gdzie w galerii naszych realizacji ciągle pojawiać będą się nasze nowe projekty!

meble na wymiar, meble na zamówienie, meble do zabudowy, meble na wymiar Kraków, zabudowy Kraków, garderoby na wymiar Kraków, szafy Nowy Sącz, szafy wnękowe Nowy Sącz, zabudowa wnęk Kraków, kuchnie Kraków, kuchnie Nowy Sącz, szafy na poddasze, szafy na wymiar, kuchnie na wymiar, projektowanie szaf, szafy na wymiar Nowy Sącz, Garderoby Kraków