You are currently viewing Czy  zabudowa pralki w kuchni to dobre rozwiązanie?

Czy zabudowa pralki w kuchni to dobre rozwiązanie?

Urządzanie wnętrz to dla wielu nie lada wyzwanie. Jedni doskonale wiedzą czego potrzebują i czego chcą, inni do samego końca nie są pewni jak najlepiej wykończyć swoje mieszkanie lub dom. Szczególnie tym drugim, z pomocą przychodzą zawsze nasi projektanci. Zawsze najpierw przyjeżdżamy na darmowy pomiar i wycenę, następnie tworzymy indywidualny projekt według wymagań naszych klientów. Zazwyczaj projekt bardzo ułatwia decyzję dotyczącą wykończenia całości wnętrz. Najtrudniejszym etapem jest zawsze projekt łazienki i kuchni, ponieważ są to tak naprawdę dwa najważniejsze pomieszczenia do urządzenia i muszą być w pełni przemyślane, aby pełniły swoją funkcję przez długie lata. Tu nie ma miejsca na pomyłki czy nieprzemyślane decyzje, w końcu nikt nie chce przeprowadzań remontu co roku.

W tym artykule postaramy się rozwiać wątpliwości na temat umiejscowienia pralki. Czy warto umieścić pralkę w kuchni, czy lepszym rozwiązaniem będą meble do łazienki i tam zabudowa pralki? Czy może jednak postawić na pralkę wolnostojącą lub umieścić ją w szafie?

Spróbujemy również odpowiedzieć na pytanie, ile kosztują meble kuchenne na wymiar, jak i meble łazienkowe oraz czym charakteryzują się nowoczesne meble kuchenne do zabudowy. Miłego czytania!

Urządzając dom lub mieszkanie chcemy, aby było jednocześnie ładne, jak i w pełni funkcjonalne. Zwykle urządzenie najwięcej problemów przysparza w sytuacji, kiedy mamy niewielki metraż do dyspozycji. W szczególności problematyczne jest zaaranżowanie małej kuchni lub łazienki. Tam często pojawia się problem z ustawieniem pralki, która jednak zajmuje sporo miejsca, a jest obowiązkowym sprzętem w każdym domu. Niektórzy chcą również ulokować suszarkę bębnową, co również wbrew pozorom nie zawsze jest łatwe.

Za granicami naszego kraju, bardzo częstym rozwiązaniem jest pralka w kuchni. U nas nie jest to tak powszechnie spotykane, ale nasi klienci coraz częściej się na to decydują.

Dawniej chowaliśmy ją w kącie łazienki, aby była jak najmniej widoczna. Dzisiaj producenci pralek starają się, aby ich design był coraz bardziej nowoczesny, przez co często stanowi ona nawet ozdobę pomieszczenia. Zmieniają się również trendy w umieszczeniu pralki. Nie szukamy już kąta, by ją schować, a coraz częściej z możemy spotkać ją właśnie w kuchni. Wystarczy zaprojektować odpowiednie meble kuchenne do zabudowy i zaplanować miejsce odpowiednie do zabudowy pralki.

alt="zabudowana pralka w kuchni? czy zaubowana łazienka na wymiar z idealnie dopasowaną pralką, to dylemat który coraz częściej pomagamy rozwiązać naszym klientom">

Które rozwiązanie jest lepsze? Pralka w kuchni, czy zabudowa pralki w małej łazience?

Jedno i drugie rozwiązanie niesie za sobą korzyści. Dobrym wyborem jest umieszczenia pralki w kuchni, jeśli mamy bardzo małą łazienkę, szczególnie w blokach, gdzie nie ma mowy o komfortowym praniu, a trudności może przysparzać nawet otwarcie drzwiczek. Dla wielu osób umieszczenie pralki w kuchni może być także sposobem, na znalezienie dodatkowego miejsca, aby zrealizować marzenie o dużej wannie, a zabudowa palki w małej łazience z wanną może być problematyczna. Nowoczesne pralki pracują cicho, dzięki czemu umieszczenie jej w kuchni nie jest tak problematyczne, jak było kiedyś a dodatkowo mamy większą kontrolę nad jej pracą i możemy „doglądać” pranie np. podczas gotowania, co z pewnością ułatwia pracę domowe.Oczywiście decyzja o umieszczeniu pralki w kuchni musi być przemyślana podczas remontu lub urządzania mieszkania. Konieczny jest odpowiedni montaż instalacji wodno-kanalizacyjnej i elektrycznej oraz odpowiednio zaprojektowane meble kuchenne na wymiar niezależnie od tego, czy chcemy, aby pralka była widoczna czy też zdecydujemy się na pralkę do zabudowy. Zdecydowanie ułatwi nam to decyzja o zaprojektowaniu mebli kuchennych na wymiar.

Minusem może być problem z umieszczenie kosza z brudną bielizną. Raczej nie chcemy przechowywać go w kuchni oraz detergentów – musimy również znaleźć na nie odpowiednie miejsce. Jednak decydując się na montaż mebli kuchennych na wymiar, i to, nie stanowi żadnego problemu. Oczywiście ostateczną decyzję, każdy musi podjąć sam, analizując swoje właśnie potrzeby. Meble kuchenne do zabudowy ułatwią z pewnością montaż pralki w kuchni, ponieważ gotowe meble niestety rzadko przewidują miejsce na jej umieszczenie, a indywidualny projekt można zawsze dostosować co do najmniejszego centymetra do określonych wymagań. W przypadku bardzo małych łazienek warto pomyśleć o „eksmisji” pralki właśnie do kuchni i nasi klienci coraz częściej się na to decydują. Od ponad dwudziestu lat tworzymy meble na wymiar, a projekt nowoczesnych meble kuchenne do zabudowy coraz częściej przewidują miejsce do zabudowy pralki w kuchni.

Jeśli jesteś z małopolski lub okolic, koniecznie umów się z naszymi fachowcami, a przyjadą, wymierzą, doradzą, zaprojektują i sam zadecydujesz jakie rozwiązanie Tobie odpowiada.Ile kosztują meble kuchenne na wymiar?

To chyba najczęstsze pytanie, jakie się pojawia. Niestety nie da się na nie odpowiedzieć dokładnie. Wszystko zależy od bardzo wielu czynników, takich jak wybrane materiały, metraż, ilość mebli, wykończenie itp. Jednak projektując meble kuchenne na wymiar, czy meble łazienkowe na wymiar niezależnie, czy to Nowy Sącz, Kraków, Tarnów, Rzeszów czy inne okoliczne miasta, zawsze najpierw umawiamy się na dokładny darmowy pomiar i wycenę i dopiero wtedy klienci podejmują decyzję. Dzięki temu nigdy nie kupisz „kota w worku”. Więc jeśli zastanawiasz się, ile kosztują meble kuchenne na wymiar, skontaktuj się z nami, a przyjedziemy i wycenimy Twój projekt. Niezależnie czy chcesz stworzyć nowoczesne meble kuchenne do zabudowy, czy w całkiem innym stylu, nasi projektanci pomogą spełnić Twoje marzenia.Meble do łazienki, zabudowa pralki.

Jeśli jednak nie odpowiada Ci pranie w kuchni, idealnym rozwiązaniem będzie zabudowa pralki w łazience. Nawet zabudowa pralki w małej łazience jest możliwa, jeśli tylko odpowiednio przygotowany zostanie projekt.

Meble łazienkowe do zabudowy to idealne rozwiązanie, aby móc odpowiednio zabudować pralkę w łazience. Tworzymy projekt, który przewiduje umiejscowienie pralki w odpowiednim miejscu i tu w zależności od upodobań, może być w pełni zabudowana i niewidoczna – za drzwiami, lub też nie. Warto również na etapie projektowania przemyśleć czy chcemy również zainstalować suszarkę bębnową, ponieważ tworząc meble do zabudowy łazienki, warto zaplanować miejsce również na nią, aby później nie żałować. Tak naprawdę jedynie tworząc na wymiar meble do łazienki, zabudowa pralki lub pralki i suszarki jest w pełni możliwa.A może…. Pralka w szafie?

Jeśli natomiast dysponujemy większą przestrzenią w łazience, idealnym rozwiązaniem jest zabudowa pralki w szafie łazienkowej. Dzięki temu zyskamy dodatkowe miejsce do przechowywania niezbędnych akcesoriów łazienkowych, a pralka nie stanowi centralnego punktu wystroju i jest subtelnie schowana za drzwiami szafy. Zabudowa pralki w szafie to najlepsze rozwiązanie, szczególnie kiedy mamy miejsce na jej stworzenie i zależy nam na ukryciu pralki uzyskaniu miejsca na przechowywanie kosmetyków, ręczników, chemii czy innych akcesoriów. Może to brzmi dziwnie – pralka w szafie, ale musicie nam uwierzyć na słowo, że to rozwiązanie bardzo dobrze się sprawdza i jest bardzo funkcjonalne jednocześnie wizualnie podnosi estetykę wykończenia łazienki.Czemu najlepsze rozwiązanie to meble łazienkowe do zabudowy?

Niezależnie, czy chcemy pralkę schować, czy wręcz wyeksponować, czy mamy małą łazienkę, dużą przestrzeń, czy zdecydujemy się na pralkę w szafie, najlepszym rozwiązaniem, będą meble do zabudowy łazienki, ponieważ mamy tu możliwość indywidualnego dostosowania każdego centymetra do określonych wymagań, nie ogranicza nas nic, poza wyobraźnią, a uwierzcie, wyobraźnia naszych projektantów granic nie zna.

Jeśli natomiast nie jesteś pewien, które rozwiązanie będzie dla Ciebie lepsze, zawsze możemy stworzyć projekt w dwóch wariantach! Jeśli chcesz, aby nasi fachowcy stworzyli projekt również dla Ciebie, Zapraszamy do kontaktu!Meble kuchenne na wymiar nowy sącz, meble łazienkowe na wymiar Nowy Sącz.

Jedna z naszych głównych siedzib znajduje się w miejscowości Nowy Sącz na południu polski. Jeśli jesteś z okolic, serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub do osobistego odwiedzenia nas a chętnie umówimy się na pomiar i wycenę.Meble kuchenne na wymiar Kraków, meble łazienkowe na wymiar Kraków.

Kolejna nasza główna siedziba znajduje się w Krakowie. Od ponad dwudziestu lat oferujemy naszym klientom meble na wymiar na terenie całej małopolski i nie tylko! Serdecznie zapraszamy do kontaktu, a przyjedziemy na darmowy pomiar i wycenę Twoich mebli na wymiar.

Od ponad dwudziestu lat, produkujemy meble kuchenne na wymiar Kraków, meble kuchenne na wymiar Nowy Sącz, meble łazienkowe na wymiar Kraków, meble łazienkowe na wymiar Nowy Sącz, ale również wszelkiego rodzaju meble do każdego pomieszczenia w całej Małopolsce i nie tylko – szafy, garderoby, meble do sypialni, salonu, pokoje dziecięce jak i pomieszczenia biurowe. Twoje meble – nasza pasja!