Jako firma DUET Producent Szaf i Mebli na Wymiar od lat działamy na terenie małopolski, zapraszamy więc do naszej fabryki w Krakowie, oraz do naszych oddziałów w Nowym Sączu, Limanowej oraz Krynicy Zdrój! Jesteśmy regionalnym liderem w produkcji szaf z drzwiami suwanymi, mebli na wymiar, oraz nowoczesnych kuchni na wymiar. Zachęcamy więc do zapoznania się z zakładką o nas, gdzie znajdziesz wiele informacji na temat naszej działalności.

Meble na wymiar tworzymy z pasją i zamiłowaniem, a wieloletnie doświadczenie nam w tym pomaga!

Wieloletnie doświadczenie w branży meblarskiej, zagwarantowało nam doskonałą pozycję wśród firm naszej branży. Dodatkowo naszą firmę cechuje szeroka gama produktów, solidność i terminowość realizacji projektów. O wyjątkowej jakości naszych produktów oraz najwyższej klasie obsługi zleceniodawców świadczy wzrastająca ilość zadowolonych klientów DUETU. Do tej pory umeblowaliśmy dla Was ponad 20 000 mieszkań!

Nasze meble na zamówienie, mają zaspokoić zindywidualizowane potrzeby klienta co do wymiarów, rodzajów mebli, kolorystki itp. Wysokiej jakości park maszynowy oraz odpowiednio wykwalifikowana załoga zapewniają najwyższą jakość naszych mebli na wymiar.

Zajmujemy się produkcją różnych mebli na wymiar, jak garderób, mebli kuchennych czy szaf wnękowych.

Wykonamy dla Ciebie szafy wnękowe, garderoby, kuchnie na wymiar i wszystko, czego będziesz potrzebował w swoim domu. Jednym z naszych kluczowych produktów są nietypowe zabudowy na wymiar. Pozwalają one tworzyć miejsca do przechowywania różnych produktów: ubrań, butów czy różnych urządzeń.

Dzięki odpowiedniej wizualizacji wspólnie opracujemy działania i całość projektu. Pomożemy Ci dobrać odpowiednie kolory do Twojego mieszkania, aby całość idealnie współgrała ze sobą. Tak stworzone meble na wymiar sprawią, że w sowim domu poczujesz spokój i harmonię.

Działamy całej w Małopolsce, głównie w Krakowie, Nowym Sączu, Limanowej oraz Krynicy Zdrój!

Skontaktuj się z nami w sprawie omówienia wszelkich formalności, przyjedziemy do Ciebie i dokonamy szczegółowych pomiarów i wyceny. Nie ważne więc czy jesteś z Krakowa, Wieliczki, Nowego SączaGorlicLimanowej, Mszany Dolnej, Nowego Targu czy Zakopanego – postaw na sprawdzoną markę DUET Producent Szaf i Mebli na Wymiar. Zamówiony produkt otrzymasz zgodnie z umówionym termem. Będzie on wykonany zgodnie z naszym założeniem – czyli starannie, dokładnie i z najlepszych materiałów.

kuchnie na wymiar projekty kraków

meble na wymiar, meble kuchenne na wymiar, szafy wnękowe, szafy wnękowe na wymiar, zabudowa wnęk, garderoby na wymiar, meble do zabudowy, meble na wymiar Nowy Sącz, meble kuchenne na wymiar Nowy Sącz, kuchnie Nowy Sącz, meble na poddasze, szafy wnękowe, garderoby, szafy, nowoczesne meble na wymiar, meble na wymiar Kraków, drzwi przesuwne, meble kuchenne na wymiar Kraków, kuchnie Kraków, szafy Kraków, szafy Nowy Sącz, meble Kraków, meble Nowy Sącz, zabudowa wnęk Kraków, szafy wnękowe Kraków, zabudowa wnęk Nowy Sącz, szafy wnękowe Nowy Sącz, meble na zamówienie Nowy Sącz, meble na zamówienie Kraków