DUET Producent Mebli na Wymiar! To już 22 lata!

Jako firma DUET Producent Szaf i Mebli na Wymiar od lat działamy na terenie małopolski, a w szczególności w Krakowie, Wieliczce, Nowym SączuGorlicachLimanowej, Mszanie Dolnej czy Nowym Targu. Jesteśmy regionalnym liderem w produkcji szaf z drzwiami suwanymi, mebli na wymiar, oraz nowoczesnych kuchni na wymiar.

Meble na wymiar tworzymy z pasją i zamiłowaniem, a wieloletnie doświadczenie nam w tym pomaga!

Wieloletnie doświadczenie w branży meblarskiej, szeroka gama produktów, solidność i terminowość realizacji projektów, zagwarantowały nam doskonałą pozycję wśród firm naszej branży. O wyjątkowej jakości naszych produktów oraz najwyższej klasie obsługi zleceniodawców świadczy wzrastająca ilość zadowolonych klientów DUETU. Do tej pory umeblowaliśmy dla Was ponad 20 000 mieszkań!

Nasze meble na zamówienie, mają zaspokoić zindywidualizowane potrzeby klienta co do wymiarów, rodzajów mebli, kolorystki itp. Wysokiej jakości park maszynowy oraz odpowiednio wykwalifikowana załoga zapewniają najwyższą jakość naszych mebli na wymiar.

Zajmujemy się produkcją różnych mebli na wymiar, jak garderob, mebli kuchennych czy szaf wnękowych.

Wykonamy dla Ciebie szafy wnękowe, garderoby, kuchnie na wymiar i wszystko, czego będziesz potrzebował w swoim domu. Jednym z naszych kluczowych produktów są nietypowe zabudowy na wymiar i tworzenie miejsc do przechowywania różnych produktów: ubrań, butów czy różnych urządzeń.

Dzięki odpowiedniej wizualizacji wspólnie opracujemy działania i całość projektu. Pomożemy Ci dobrać odpowiednie kolory do Twojego mieszkania, aby całość idealnie współgrała ze sobą. Tak stworzone meble na wymiar sprawią, że w sowim domu poczujesz spokój i harmonię.

Działamy w różnych miastach, w szczególności w Krakowie, Nowym Sączu Nowym Targu czy Limanowej.

Skontaktuj się z nami w sprawie omówienia wszelkich formalności, przyjedziemy do Ciebie i dokonamy szczegółowych pomiarów i wyceny. Nie ważne więc czy jesteś z Krakowa, Wieliczki, Nowego SączaGorlicLimanowej, Mszany Dolnej czy Nowego Targu – postaw na sprawdzoną markę DUET Producent Szaf i Mebli na Wymiar. Zamówiony produkt otrzymasz zgodnie z umówionym termem i będzie on wykonany zgodnie z naszym założeniem – czyli starannie, dokładnie i z najlepszych materiałów.

meble na wymiar, meble kuchenne na wymiar, szafy wnękowe, szafy wnękowe na wymiar, zabudowa wnęk, garderoby na wymiar, meble do zabudowy, meble na wymiar Nowy Sącz, meble kuchenne na wymiar Nowy Sącz, kuchnie Nowy Sącz, meble na poddasze, szafy wnękowe, garderoby, szafy, nowoczesne meble na wymiar, meble na wymiar Kraków, drzwi przesuwne, meble kuchenne na wymiar Kraków, kuchnie Kraków, szafy Kraków, szafy Nowy Sącz, meble Kraków, meble Nowy Sącz, zabudowa wnęk Kraków, szafy wnękowe Kraków, zabudowa wnęk Nowy Sącz, szafy wnękowe Nowy Sącz, meble na zamówienie Nowy Sącz, meble na zamówienie Kraków