MEBLE NA WYMIAR DO HOTELU

Meble na wymiar do hotelu. Sprawdź, jak powinny być wyposażone.

Wyjeżdżając na wakacje, wiele osób zastanawia się nad wyborem odpowiedniego hotelu. Najczęściej zwraca się uwagę na wygląd pokoi, łóżka, łazienkę, ale również wyposażenie szaf. Czy zastanawiałeś się więc, jak powinno wyglądać odpowiednie wyposażenie takich mebli? Sklepy meblowe oferują łatwe i przeciętne rozwiązania do takich obiektów. Stawiając więc na renomę i prestiż swojej noclegowni, warto wybrać meble na wymiar do hotelu, które spełnią oczekiwania klientów. Sprawdź, jak powinny wyglądać odpowiednio wyposażone meble hotelowe.

Meble na wymiar do hotelu czy pensjonatu

Meble na wymiar do hotelu – udogodnienia.

Warto zauważyć, że meble na wymiar do hotelu powinny zawierać udogodnienia dla turystów. Obszerne półki to element, jakiego nie mogłoby zabraknąć. Szafy lub garderoby powinny zawierać takie elementy, które ułatwiłyby pobyt w apartamencie. Ich wielkość ma więc spore znaczenie. Powinny się w nich zmieścić wszystkie ubrania i dodatki. W kolejnej części takiego mebla powinno znajdować się miejsce na buty. Nie od dziś wiadomo, że kobiety uwielbiają zabierać ze sobą na wakacje wiele par butów, aby mieć wybór. Dobrze jest więc podzielić przestrzeń szafy na część odzieżową oraz na miejsce na obuwie i walizki. Odpowiednio stworzona szafa hotelowa na wymiar powinna zawierać wszelakie udogodnienia, aby gość czuł się jak w domu. Powinna więc być dodatkowo wyposażona w drążki na wieszaki i organizery. Niedopuszczalne jest więc doprowadzić do sytuacji, aby gość nie miał gdzie się wypakować. Dobrym rozwiązaniem będzie umieszczenie w szafie dużej ilości wieszaków, aby turysta decydujący się na dany hotel, miał wybór, gdzie może się wypakować. Oprócz tego nie może również zabraknąć dodatkowych szuflad na apaszki, poszewki, krawaty, czy galanterię.

Zauważ więc, że dobrze wyposażona szafa hotelowa, to sukces do zadowolenia klienta. Klient, czując się, jak w domu, będzie chciał powrócić w dane miejsce podczas kolejnego urlopu.

Zalety wyboru mebli na wymiar do hotelu.

Wybierając odpowiednie wyposażenie apartamentów hotelowych, warto postawić na meble na wymiar. Zastanawiasz się dlaczego? Podpowiadamy.

• Meble stworzone na zamówienie posiadać będą wszelkie udogodnienia. Te często nie są dostępne w już gotowych i oferowanych meblach znajdujących się w ofercie sklepów meblowych. Warto więc postawić na unikatowe dopasowanie mebli pod potrzeby gości.
• W hotelach dostępne są różne pokoje. Decydując się jednak na jeden design, dobrym wyborem będzie zakup mebli na wymiar do swojego pensjonatu. Pomimo tego, że będą one posiadały identyczny wygląd i dodatki, będą dopasowane odpowiednio do pozostawionego na nie miejsca. W związku z tym, że klienci niejednokrotnie wynajmują pokoje jedno osobowe, a czasem nawet sześcioosobowe, rozmiar mebli ma wielkie znaczenie. Meble na zamówienie zostaną idealnie dopasowane do danego pomieszczenia.
• Meble hotelowe można dodatkowo wyposażyć w lustra oraz liczne organizery. Takie rozwiązanie również wpłynie na komfort użytkowania. Okazuje się, że w pokoju hotelowym nie może zabraknąć właśnie takich dodatków.
• Meble na wymiar do hotelu mogą mieć dowolną kolorystykę. Wybierając meble w naszej firmie Duet Producent Szaf i Mebli na Wymiar możesz być pewny, że będą one posiadały kolorystykę nawiązującą do charakteru Twojego hotelu. Posiadamy bogatą gamę kolorystyczną oklein idealnych do każdego wnętrza. Dostosujemy meble idealnie do Twojej wizji. Będą one dostępne w macie lub połysku pozwalając stworzyć unikatowe wnętrze apartamentów hotelu.
• Nasze meble mogą posiadać dowolne fronty drzwiowe. Tworzymy fronty ze szkła, płyty meblowej, drewna, a także w ramach ze szczotkowanego aluminium. Wszystko to zależne jest od Twoich wymagań.
• Szafy tworzone na specjalne zamówienie do hotelu są znacznie trwalsze od oferowanych w sklepach meblowych. Okazuje się, ze sklepy meblowe często starają się stworzyć produkt, który jest ładny, ale zarazem mało trwały. Powodem tego jest chęć większego zysku w krótkim odstępie czasu. Nasze meble na wymiar, jakie do tej pory tworzyliśmy dla hoteli na terenie całej Polski, służą naszym klientom do teraz. Dzięki temu, że przykładamy wielką uwagę do każdego szczegółu podczas tworzenia danego zamówienia, nasze meble są trwałe oraz nowoczesne.

Cena mebli na wymiar do hotelu.

Wybierając meble na zamówienie do hotelu, warto znać ich cenę. Ta jednak uzależniona jest od poszczególnych elementów, takich jak:

• Rodzaj frontów drzwiowych,
• Wymiarów mebli na wymiar,
• Dodatkowych udogodnień (lustra, organizery)
• Elementów stalowych i dekoracyjnych,

Oraz wielu innych czynników.

Jeżeli zależy Ci więc na rzetelnej wycenie, warto skontaktować się z naszymi konsultantami. Wycenimy dla Ciebie daną realizację w krótkim czasie.

Co zyskujesz korzystając z usług naszej firmy DUET?

• Unikatowe projekty mebli na wymiar do hotelu,
• Pomoc w dopasowaniu odpowiedniego wyposażenia do poszczególnych szaf,
• Podpowiedzi w newralgicznych miejscach, gdzie dana decyzja może mieć wpływ na całość realizacji,
• Indywidualne podejście, dzięki któremu projekt spełni Twoje oczekiwania,
• Konkurencyjną cenę na rynku.

W związku z tym, że nasze projekty są znane w Polsce, ale również za granicami naszego kraju, ciągle szkolimy się w tworzeniu unikatowych realizacji. Nasi pracownicy poszerzają swoją wiedzę z zakresu aranżacji wnętrz. Podążają dzięki temu za trendami panującymi obecnie. Ponadto staramy się dostosowywać naszą pracę do wymagań klientów. W związku z tym, że pracujemy na wysokiej jakości sprzęcie, jesteśmy w stanie stworzyć nawet najbardziej niestandardowe meble. Posiadamy również bogatą ofertę dla stolarzy. Jeśli zależy Ci na niebanalnym wnętrzu swojego hotelu, postaw na naszą firmę z wieloletnim doświadczeniem w branży. Wykonamy meble na wymiar do hoteli w Zakopanem, nad morzem w Krynicy-Zdrój oraz wielu innych miejscowościach.

Po więcej informacji zapraszamy na naszą stronę internetową do zakładki „Oferta mebli na wymiar”, gdzie znajdziesz wiele naszych ciekawych propozycji meblowych. Oprócz tego zachęcamy do kontaktu telefonicznego, gdzie udzielimy Ci wszelkich informacji na temat naszej pracy. Zapraszamy do siedziby naszej firmy Duet w Nowym Sączu lub Krakowie.