DRZWI PODWIESZANE

Drzwi przesuwne podwieszane do sufitu.

Nowoczesne budownictwo skierowane jest na wygodę i funkcjonalność. Przestrzenie takich mieszkań są stworzone w taki sposób, aby sprostać oczekiwaniom klientów. To właśnie w tak powstaje wiele domów, które po wprowadzeniu nowych lokatorów stają się oazami spokoju, a także miejscem, gdzie odbywa się mnóstwo ważnych dla każdej rodziny sytuacji. Czy odpowiednie wyposażenie może mieć na to pozytywny wpływ? Okazuje się, że dobrze umeblowane mieszkanie pozwala na utrzymanie porządku w każdym pomieszczeniu. Dodatkowo stylowa aranżacja w wyspokajających kolorach może pozytywnie wpłynąć na atmosferę miedzy domownikami. Tak więc wystój ma wiele ważnych cech wpływających na codzienne życie. Dodatkowo, kiedy mieszkanie jest niewielkich rozmiarów, warto postawić na rozwiązania, dzięki którym zyskasz trochę wolnej przestrzeni. Jednym z rozwiązań stosowanych w małych mieszkaniach jest system drzwi podwieszanych, dzięki którym możesz dowolnie wyposażyć małe pomieszczenia. Drzwi przesuwne podwieszane do sufitu posiadają mnóstwo zalet. Sprawdź czy ten rodzaj drzwi spełni swoje zastosowanie w Twoim domu.

Drzwi podwieszane do sufitu alternatywą dla klasycznych drzwi skrzydłowych.

Drzwi przejściowe niejednokrotnie mogą sprawiać wiele problemów. Kiedy w swojej sypialni posiadasz małą garderobę, ale w osobnym pomieszczeniu, warto wyposażyć ją tak, aby móc swobodnie się w niej poruszać. Standardowe drzwi skrzydłowe o szerokości 80 cm lub 90 cm mogą przyczynić się do tego, że niestety w garderobie będzie ciasno i niekomfortowo. Świetnym rozwiązaniem będzie zastosowanie systemu drzwi przesuwnych podwieszanych, które nie będą zachodziły na inne meble. Tak stworzone wejście do garderoby będzie wiec lepszym rozwiązaniem, a dodatkowo warto zauważyć, że cena takich drzwi podwieszanych rożni się niewiele, niż w przypadku zakupu drzwi skrzydłowych. Podobnie jest z każdym innym pomieszczeniem domu. Decydując się na system drzwi przesuwnych podwieszanych do sufitu możesz być pewny, że w każdym pomieszczeniu zyskasz dodatkowe miejsce na inny rodzaj wyposażenia.

Zalety drzwi przesuwnych podwieszanych, jakie stosuje się w domach i mieszkaniach.

Drzwi przesuwne zawieszane są na specjalnej prowadnicy. Posiadają one rolki, dzięki którym poruszają się płynnie po stworzonym systemie. Drzwi takie mają więc wiele zalet. Sprawdź czy znajdą one zastosowanie właśnie w Twoim domu.

Łatwość otwierania – główną zaletą drzwi przesuwnych na szynie jest ich łatwość otwierania. Wystarczy bowiem przesunąć drzwi wzdłuż prowadnicy, a te delikatnie wsuną się w pozostawianą dla nich przestrzeń.

Zajmują niewiele miejsca – ten model drzwi przesuwnych, dzięki nowoczesnej technologii pozwala na wykorzystanie nawet najmniejszych przestrzeni. Drzwi takie mogą chować się w ścianie, jak również zachodzić na ścianę, dzięki czemu nie tracisz miejsca, które musiałbyś pozostawić na drzwi skrzydłowe.

Drzwi przesuwne podwieszane nie kolidują z wyposażeniem – przyjrzyjmy się przykładowo małemu przedpokojowi. Często szczególnie w blokach można zauważyć, że przedpokój jest wąski. Umieszczając w nim szafę, trudno byłoby bezkolizyjnie zamontować drzwi skrzydłowe, ponieważ te mogłyby zachodzić na drzwi szafy. Wybierając drzwi przesuwne podwieszane ten problem nie będzie Cię dotyczył.

Wysoka trwałość – warto zauważyć, że drzwi tego rodzaju są najczęściej tworzone z wysokiej jakości drewna lub płyt meblowych. Dzięki dopasowaniu do nich odpowiednich podzespołów, takich jak wieszak czy rolki możesz być pewny, że służyć Ci będą one przez wiele lat.

Łatwy montaż – warto zauważyć, że montaż drzwi przesuwnych podwieszanych do sufitu jest bardzo łatwy. Okazuje się, że nie pozostawia po sobie praktycznie żadnych śladów. Wystarczy wywiercić odpowiednie dziury na zamontowanie wieszaka i prowadnicy. W przypadku wyboru standardowych drzwi skrzydłowych konieczne będzie zamontowanie futryny, której niestety nie ma możliwości montażu bez wcześniejszego wykłucia w ścianie odpowiedniego otworu. Dodatkowo później należy futrynę taką odpowiednio wykończyć.

Nowoczesny wygląd mieszkania – dzięki temu, że projekt takich drzwi nie jest jeszcze na tyle popularny w Polsce, mieszkanie posiadające właśnie takie rozwiązanie wygląda nowocześnie i przykuje uwagę niejednego gościa.

Te i wiele innych zalet, jakie posiadają drzwi przesuwne podwieszane do sufitu sprawiają, że coraz więcej osób decyduje się właśnie na takie rozwiązanie.

Czy drzwi podwieszane można wykonać do każdego pomieszczenia?

Wiele osób zadaje sobie to pytanie. Okazuje się, że system drzwi przesuwnych podwieszanych można zamontować w każdym pomieszczeniu. Niezależnie czy to łazienka, salon czy też przedpokój, odpowiednio dopasowany model drzwi przesuwnych podwieszanych do sufitu spełni swoje zastosowanie w każdym miejscu.

Szukając odpowiedniej firmy, która zajmie się stworzeniem takiego zamówienia, warto postawić na wykonawcę z wieloletnim doświadczeniem. Wybierając systemy DUET Producent Szaf i Mebli na Wymiar możesz być pewny, że stworzona realizacja spełni Twoje oczekiwania. Do produkcji każdego systemu używamy trwałych materiałów wysokiej jakości, dzięki czemu poszczególne elementy składające się na wybrane drzwi będą ze sobą dobrze dopasowane. Dodatkowo jesteśmy w stanie stworzyć każdą wizualizację motywu na wybranych drzwiach.

Drzwi podwieszane, jakie oferujemy naszym klientom mogą być wykonane w odpowiednim wymiarze ponieważ mamy specjalistyczny sprzęt do obróbki stolarskiej. Posiadamy ponad 20 letnie doświadczenie w tej branży, a nasze realizacje znajdziesz w wielu domach na terenie całej Polski.

Czy zatem warto zlecić nam wykonanie takich modeli drzwi do swojego domu? Jako firma zajmująca się tworzeniem mebli na wymiar jesteśmy w stanie stworzyć każdy, nawet najbardziej indywidualny projekt klienta. Nasi pracownicy chętnie podpowiedzą Ci również, na co warto zwrócić uwagę podczas wykonania danego zamówienia. Montaż zamówionych drzwi przesuwnych podwieszanych do sufitu wykonamy za Ciebie, natomiast Tobie pozostanie wyłącznie cieszyć się całym zamówieniem.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych naszą ofertą do kontaktu telefonicznego lub do siedziby naszej firmy w Nowym Sączu lub Krakowie. Chętnie wycenimy dla Ciebie dane zamówienie.