MEBLE NA WYMIAR DO SALONU

Jeśli pragniesz nowocześnie wyposażyć swój salon, gdzie spędzasz najwięcej czasu lub chcesz mieć więcej przestrzeni użytkowej to postaw na sprawdzone projekty naszej firmy DUET Producent Szaf i Mebli na Wymiar. To tutaj znajdziesz mnóstwo ciekawych pomysłów i inspiracji na stworzenie własnego wnętrza wedle swoich upodobań i gustu.

Zlecenia wykonujemy na terenie całej Małopolski, m.in. w Krakowie, Wieliczce, Nowym Sączu, Gorlicach, Limanowej, Mszanie Dolnej czy Nowym Targu.

Jeśli potrzebujesz więc odpowiedniej porady lub pragniesz żyć w dobrze zaaranżowanym domu pozwól nam stworzyć miejsce, które będzie Twoją oazą, gdzie każdy detal będzie pasował do reszty wnętrza.

Meble na wymiar dają dowolną możliwość aranżacji każdego wnętrza i wykorzystania znajdujących się w nich rozmaitych wnęk, czasem bardzo trudnych do umeblowania, znajdujących się pod skosami, schodami, bądź parapetem. To właśnie dzięki takim rozwiązaniom jak, garderoby, kuchnie czy szafy na wymiar, zyskasz mnóstwo wolnego miejsca w swoim domu, gdyż wiele wnęk zostanie odpowiednio zagospodarowane. Dzięki zindywidualizowanej zabudowie możemy podzielić pomieszczenie, uzyskując na przykład dodatkowo niewielką garderobę czy schowek na rozmaite akcesoria gospodarcze. Dzięki meblom na wymiar otrzymamy produkt szyty na miarę – jedyny i niepowtarzalny.

Dobrze zaprojektowane meble na wymiar do salonu nadadzą mieszkaniu nowoczesnego wyglądu i blasku.

Ważne jednak, aby zaprojektowane meble na wymiar do salonu idealnie współgrały z resztą domu. Ich  kolor odgrywa tutaj ważną rolę. Możesz dobrać kolor, który odpowiadać będzie wnętrzu. W naszej bogatej ofercie znajdziesz mnóstwo ciekawych propozycji na meble do salonu, dzięki którym zwizualizujemy Ci, jak wyglądać mogło by to pomieszczenie.

Meble projektowane na indywidualne zamówienie powstają zazwyczaj w jednym niepowtarzalnym egzemplarzu. Osoby, którym zależy na unikatowym wyglądzie i rozwiązaniach zwiększających możliwości aranżacji wnętrza proponujemy meble, które na pewno spełnią Twoje wszelkie oczekiwania i sprawią, że mieszkanie nabierze nowoczesnego wyglądu.