BIBLIOTECZKI NA WYMIAR

Jeśli spędziłeś godziny na poszukiwaniu mebli, które najlepiej pasują do Twojej przestrzeni, być może zdałeś sobie sprawę, że idealny mebel nie istnieje. Co teraz? Będziesz musiał stworzyć go sam, a nasza fabryka mebli w Krakowie jest do Twojej dyspozycji!

Biblioteczki na wymiar – fabryka mebli w Krakowie i oddziały w Limanowej i Nowym Sączu

Inwestycja w meble na zamówienie może być pierwszym krokiem w kierunku domu, który naprawdę odzwierciedla Twój styl. W którym każdy element doskonale współgra z otoczeniem, w jakim jest umieszczony.

Korzyści jest wiele:

  • całkowita personalizacja środowisk,
  • optymalizacja przestrzeni,
  • ogólnie większe poczucie harmonii.

Ponadto meble na wymiar charakteryzują się wyższą jakością wykonania, ponieważ każdemu meblowi poświęca się więcej czasu i uwagi, dbając o każdy szczegół. Dodatkowo u nas zamówisz również małe meble na wymiar, takie jak biblioteczki i regały, które idealnie wpasują się we wnęki czy do skosów.

Małe meble na zamówienie – Kraków, Nowy Sącz, Limanowa

Wybór małych mebli na wymiar to z pewnością doskonały pomysł, ale trzeba polegać na profesjonalistach przeszkolonych w tej dziedzinie. Kolory, faktury, materiały i proporcje – należy wziąć pod uwagę wiele aspektów i nie ograniczają się one do wymiarów.

Przekonajmy się wspólnie, jakie są zalety małych mebli na wymiar i jakie masz możliwości.

Mebel o idealnych proporcjach – biblioteczki i zamknięte regały na książki

Zaletą wyboru małych mebli na wymiar, takich jak biblioteczki czy regały jest to, że każdy mebel idealnie dopasuje się do Twojego stylu, a przede wszystkim do Twojej przestrzeni.

Na przykład, jeśli zdecydowałeś się na zakup biblioteczki lub regału na książki na zamówienie, ważne jest, aby wymiary i kubatura odpowiadały proporcjom Twojego pokoju lub pasowały do wnęki, w jakiej chcesz umieścić ten mebel.

Zazwyczaj nie docenia się małych mebli. To częsta pokusa – chce się jak największą biblioteczkę lub regał, ale istnieje ryzyko wstawienia zbyt dużego elementu do pomieszczenia, który sprawi, że Twój pokój będzie wydawał się mniejszy i bardziej zatłoczony. Jednak nie chodzi o to, aby wypełnić całą dostępną przestrzeń, ale aby stworzyć kompozycję jak najbardziej harmonijną.

W rzeczywistości nie trzeba zakrywać całej długości ściany. Można dobrać małą biblioteczkę lub regał na książki o odpowiednich wymiarach, które wpisują się w proporcje całego pomieszczenia.

Z tego powodu, po wstępnym oszacowaniu opartym na planie lub Twoich pomiarach, zawsze możemy pomóc Ci znaleźć rozwiązanie, które może ulepszyć Twoje otoczenie przy jednoczesnym poszanowaniu wielkości i istniejącego już wyposażenia.

Dbałość o szczegóły – małe meble na wymiar – biblioteczki i regały na książki

Szukając małych mebli na zamówienie, odwiedzenie naszych oddziałów w Krakowie, Nowym Sączu czy Limanowej może przynieść wiele korzyści. Będziesz mógł sam zobaczyć materiały i wykończenia mebli. Jeśli jednak nie możesz nas odwiedzić, możemy wysłać Ci próbki kolorów i tekstur do Twojego domu.

Całkowita personalizacja – małe meble na zamówienie

Zamawiając niestandardowe meble, możesz stworzyć coś innego i wyjątkowego. Połączenie, które naprawdę odzwierciedla Twoją osobowość i styl.

Zastanów się, czym chciałbyś odróżnić swoje meble na wymiar od tych gotowych, komercyjnych. Czy to kolor? Kształt? Tekstura? Jeśli kupujesz małe meble na zamówienie, powinny one odzwierciedlać Twój styl i osobowość. I będziesz mieć pełną kontrolę nad wszystkimi elementami, które się na nie składają. Nie tylko nad rozmiarem.

Posiadanie jedynego w swoim rodzaju mebla wnosi interesujący element do Twojego pokoju i zawsze stanowi świetny początek rozmowy.

Zwróć uwagę na logistykę i na to, jak Twoje nowe meble trafią do Twojego mieszkania

Wiele osób zapomina wziąć tego pod uwagę przy zamawianiu mebli. Twój salon może mieć wyjątkowy metraż, ale korytarze w budynku mieszkalnym lub główne wejście do domu mogą sprawiać pewne problemy.

Jednak nie martw się, to część naszej pracy! Oprócz dostosowania nowych mebli do Twojej przestrzeni, zadbamy o to, aby pasowały do Twojego domu.

Dzięki naszemu doświadczeniu potrafimy znaleźć rozwiązania, których inni nie widzą, tak aby Państwa życzeń nie ograniczała na przykład biblioteczka, która nie mieści się w drzwiach.

Możemy nadzorować cały proces zakupowy Twoich mebli, od zamówienia po dostawę i montaż.

Twoje osobiste rozwiązanie meblowe – małe meble na wymiar

W naszej fabryce mebli na zamówienie Duet uwielbiamy pomagać ludziom w wyrażaniu ich tożsamości poprzez aranżację ich domów.

Chodzi o pomoc w stworzeniu domu na miarę, który pasuje do Twojego stylu, budżetu i życia. Chcemy, aby wszystko zostało zaprojektowane zgodnie z Twoimi indywidualnymi potrzebami.

To nasza koncepcja projektowa, dzięki której możliwe jest indywidualne rozwiązanie w zakresie wyposażenia.

Nowoczesny regał zamknięty – biblioteczka na książki – mebel, w którym elegancja i funkcjonalność doskonale się łączą

Umeblowanie z zamkniętym nowoczesnym regałem nadaje otoczeniu domu uporządkowany i dobrze wykończony wygląd. Wśród modeli, które:

  • rozwijają się na wysokość i szerokość,
  • zdobionych lub minimalistycznych drzwi,
  • rozwiązań modułowych i segmentowych,

łatwo jest zidentyfikować model, który idealnie dopasowuje się do przestrzeni domowej.

Dzięki uniwersalności nowoczesnych regałów zamykanych, mebel ten można ustawić w salonie, w pokoju dziecięcym lub w pokoju domu przeznaczonym do pracy.

Jakie pomieszczenia w domu można wzbogacić o zamknięty nowoczesny regał na książki na zamówienie?

Nowoczesne regały zamknięte to bardzo wszechstronne meble. Małe biblioteczki mogą spełniać jednocześnie kilka funkcji. Oprócz pełnienia funkcji, do której zostały zaprojektowane, a mianowicie przechowywania książek, nowoczesne regały na książki są meblami zdolnymi do nadania przestrzeniom domu osobowości. Szczególnie te wykonane na zamówienie.

Modele w stylu współczesnym często mają otwarte przedziały i naprzemiennie otwarte półki. Ta gra objętości pozwala rozjaśnić wygląd mebla i wykorzystać regał do przechowywania innych przedmiotów, takich jak:

  • wazony,
  • małe dzieła sztuki,
  • zdjęcia,
  • płyty i dekoracje.

Mebel tego typu z łatwością wpasuje się w części dziennej domu. To nie przypadek, że wiele nowoczesnych rozwiązań przewiduje obecność zamkniętego regału zintegrowanego z szafką pod telewizor. W salonie taka kompozycja pozwala sprawnie zorganizować przestrzeń, skupiając meble na jednej ścianie.

Małe meble na zamówienie od Duet fabryka mebli w Krakowie

Dzięki meblom na zamówienie każdy może skomponować idealny mebel, który w oryginalny i osobisty sposób urządzi przestrzeń domu. Możesz zdecydować się na podstawowe rozwiązania o czystych liniach i jasnych kolorach lub wybrać nowoczesny zamknięty regał czy małą biblioteczkę składającą się z zamykanych modułów z drzwiami na zawiasach, otwartych przegródek i modułów zamykanych kolorowymi oszklonymi drzwiami.

Potrzebujesz wykonać projekt wnętrz? Potrzebujesz umeblować swój dom lub pokój jednoosobowy? Wybierz stolarkę na wysokim poziomie. Skontaktuj się z nami!