DRZWI SKŁADANE

Drzwi składane na wymiar – co to takiego?

Drzwi składane to takie drzwi, które łamią się w określonym miejscu — zazwyczaj w połowie, natomiast skrzydła drzwiowe połączone są ze sobą estetycznymi ukrytymi zwisami. W momencie otwierania drzwi składanych mamy wrażenie, że skrzydło ulega złamaniu dokładnie w tych miejscach, gdzie zastosowano łączenia. Zaletą drzwi łamanych jest między innymi to, że zajmują zdecydowanie mniej miejsca, w porównaniu do standardowych drzwi. Montuje się je podobnie jak tradycyjne modele drzwi, czyli na zawiasach lub w przypadku drzwi przejściowych na ościeżnicy. Warto zwrócić uwagę, że drzwi składane mają jednak inną budowę, w porównaniu do tradycyjnych drzwi. Zazwyczaj drzwi łamane składają się z dwóch skrzydeł o tych samych wymiarach. Jeżeli decydujesz się na zakup drzwi składanych na wymiar postaw na modele, które wykonane są z trwałej i funkcjonalnej płyty. Masz również możliwość wyboru kolor okleiny, który idealnie wpasuje się e wnętrze Twojego mieszkania. W naszej ofercie znajdziesz również drzwi składane do szafy, drzwi do garderoby, drzwi składane na wymiar do różnych mebli, całe meble na wymiar, drzwi wewnętrzne składane i łamane.

Składane drzwi do szafy, jakie wybrać najlepsze?

Posiadasz w domu niewielkie pokoje? A może poszukujesz ciekawych rozwiązań, aby wydzielić garderobę lub spiżarnię z pomieszczenia w twoim domu? Drzwi wewnętrzne składane łamane to doskonałe rozwiązanie, aby oddzielić jedno pomieszczenie od drugiego. A co więcej, składane drzwi do szafy to również doskonałe rozwiązanie, jeżeli chcesz zaoszczędzić więcej miejsca w swoim pomieszczeniu. Zastanawiasz się jakie drzwi składane do szafy będą najlepsze? Nasza firma Duet zachęca do zapoznania się z naszą ofertą. Jeżeli chcesz, wybrać najlepszej jakości składane drzwi do szafy, skontaktuj się z naszymi przedstawicielami, którzy doradzą Ci w kwestii wyboru tak, aby modele drzwi były dopasowane bezpośrednio pod Twoje wymagania, jak również pod wybrane pomieszczenie Twojego domu.

Drzwi wewnętrzne składane łamane czym się charakteryzują?

Produkty te wyróżniają się charakterystycznym sposobem otwierania i zamykania się. Drzwi składane są tak skonstruowane, że skrzydło złożone jest z dwóch części, które połączone są ze sobą za pomocą trzech wypuszczanych zawiasów i właściwie do tych zawiasów dopasowuje się ościeżnicę. Drzwi wewnętrzne składane łamane są doskonałe dla osób, które nie praktykują sztandarowych rozwiązań we wnętrzach. Drzwi wewnętrzne składane są świetną opcją dla osób, które pragną mieć niekonwencjonalne rozwiązania w swoich wnętrzach. Warto pamiętać, że łamane modele potrzebują ,też mniej miejsca do otwierania się, jest to duża zaleta w przypadku kiedy dysponujesz niewielkim metrażem, a dodatkowo taki model drzwi wewnętrznych składanych łamanych, można łatwo wpasować praktycznie w każdą aranżację. Jeżeli jesteś zainteresowany drzwiami składanymi, zachęcamy do kontaktu. Wykonamy dla Ciebie drzwi wewnętrzne składane łamane, dostosowane do Twoich wymagań – sprawdź ofertę systemów drzwiowych DUET.

Drzwi składane z lustrem, jako świetne dopełnienie każdej garderoby do sypialni!

Jesteś na etapie budowy domu lub dysponujesz miejscem w mieszkaniu i planujesz remont? Warto zastanowić się nad wygospodarowaniem przestrzeni na garderobę. Warto wydzielić niewielki pokój lub wnękę, która posłużyć może Ci za garderobę. Wszystkie Twoje ubrania, okrycia wierzchnie, buty możesz uporządkować, dzięki temu będziesz mieć do nich łatwy dostęp, a dodatkowo w łatwy sposób utrzymasz porządek w pomieszczeniu. Świetnym pomysłem jest wydzielenie wnęki i dokonanie zabudowy drzwiami łamanymi, to zdecydowanie przyczyni się do uzyskania estetyki w naszym pomieszczeniu. Drzwi składane z lustrem można zastosować do garderoby w sypialni, z pewnością będzie to pewnego rodzaju urozmaicenie typowych, tradycyjnych szaf. Drzwi składane z lustrem posiadają szereg zalet, warto wyróżnić między innymi to, że zyskujemy sporo miejsca, nie tylko w szafie, ale także w całym pomieszczeniu. Kolejną ważną zaletą drzwi składanych z lustrem w garderobie do sypialni jest między innymi to, że mamy nieograniczone możliwości, jeżeli chodzi o umiejscowienie w szafie szuflady lub koszy. Inną niedocenianą zaletą jest to, że mamy swobodny dostęp do całej zawartości szafy. Jest to bardzo ważne, gdy do szafy ma dostęp kilka osób. W szafach z drzwiami składanymi z lustrem, po otwarciu drzwi, żadna z części szafy nie jest zasłonięta w porównaniu do szaf przesuwnych. Pamiętaj, że drzwi składane z lustrem stanowić będą efektowną ozdobę pomieszczenia. Jeżeli nadal zastanawiasz się nad tym, czy drzwi składane z lustrem sprawdzą się w Twoim pomieszczeniu, skontaktuj się z naszymi przedstawicielami, którzy doradzą Ci w wyborze jak najlepszych rozwiązań dla Twojego domu.

Nasze realizacje spotkasz w wielu domach w różnych miastach między innymi w Nowym Sączu, Krakowie, Limanowej, Tarnowie. Nie zastanawiaj się! Postaw na markę Duet, która ma wieloletnie doświadczenie w branży meblarskiej, a gwarantujemy, że się nie zawiedziesz! Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub do naszych oddziałów w Krakowie i Nowym Sącz.