GARDEROBY NA PODDASZE

Szukasz firmy, która wykona Ci garderoby na poddasze? Zatem dobrze trafiłeś! Gdyż wykonamy dla Ciebie garderoby, które idealnie pasować będą do całości wnętrza, z najlepszych materiałów i w dodatku w przystępnej cenie.

Jako firma DUET Producent Szaf i Mebli na Wymiar proponujemy mnóstwo rozwiązań na stworzenie nowoczesnej garderoby na poddasze.

Jak każdy wie na poddaszu trudno dopasować jest klasyczne meble gotowe do złożenia. Często nie pasują one w żadne miejsce i wiele osób decyduje się na skromne komody lub małe szafki. Niestety borykają się wtedy z ciągłym nieładem, gdyż po prostu brakuje im miejsca na produkty codziennego użytku, jak ubrania czy galanteria. Dlatego garderoby na poddasze stają się obecnie hitem. Stworzone na odpowiedni wymiar idealnie dopasują się do każdego skosu, dzięki czemu wykorzystasz każdą wolną przestrzeń. Nie stracisz przy tym na wyglądzie swojego pokoju, a dodatkowo zyskasz mnóstwo miejsca. Garderoby na poddasze tworzone są z pasją i zaangażowaniem, a liczne projekty naszej działalności znajdziesz w galerii zdjęć.

Wszelkie zamówienia wykonujemy zgodnie z terminem ustalonym z klientem. Wykwalifikowani pracownicy stworzą dla Ciebie projekt idealnej garderoby na poddasze i pomogą Ci podjąć odpowiednią decyzję. Zasugerują kolorystykę garderoby, jej wyposażenie oraz przedyskutują z Tobą każdy detal, aby zamówiony produkt po montażu spełnił Twoje oczekiwania.

Jeśli chcesz wiec skorzystać z naszej oferty i wykonać świetną i nowoczesną garderobę na poddasze, ale również wiele innych mebli na wymiar skontaktuj się z nami telefonicznie lub zapraszamy do oddziałów.

Nasze prace wykonujemy na terenie całej Małopolski, a w szczególności w Krakowie, Wieliczce, Nowym Sączu, Gorlicach, Limanowej, Mszany Dolnej czy Nowym Targu.

Gwarantujemy satysfakcję, dokładność i co najważniejsze trwałość produktów, które wychodzą z spod naszych rąk!