GARDEROBY DO POKOJU

Nie zastanawiałeś się kiedyś nad zmianą wnętrza swojego mieszkania? Dobrze umeblowane pomieszczenie, zawsze sprawia wrażenie, że całość wygląda nowocześnie, a pojemne szafy mieszczą wszystkie niezbędne produkty. W każdym pokoju warto postawić zatem na sprawdzone rozwiązania, jakim są garderoby! Idealnie dopasowana do pokoju garderoba na wymiar sprawi, że zyskasz więcej miejsca i wolnej przestrzeni.

Garderoby do pokoju wykonujemy zgodnie z najnowszymi trendami w branży meblowej.

Każda z zaprojektowanych garderób na wymiar wyposażona zostanie w różne ciekawe i przydatne rozwiązania. Jeśli potrzebujesz organizerów, drążków na wieszaki to wszystko wspólnie z naszymi fachowcami dopasujesz do swoich potrzeb. W naszych realizacjach znajdziesz wiele zdjęć z garderobami do pokoju, a każda z nich robiona była z pasją i zaangażowaniem pracowników. Każdy nasz projekt stworzony jest zgodnie z wszelkimi normami, a dzięki najlepszemu sprzętowi jesteśmy w stanie bezbłędnie wykonać każde zamówienie.

Więc jeśli planujesz remont i chcesz współpracować z firmą, która wykona dla Ciebie garderoby do pokoju, nowoczesne meble kuchenne czy szafy to postaw na naszą firmę DUET Producent Szaf i Mebli na Wymiar.

Nasze realizacje wykonujemy na terenie wielu miast małopolski, m.in. w Krakowie, Wieliczce, Nowym Sączu, Gorlicach, Limanowej, Mszany Dolnej czy Nowym Targu.

Jesteśmy firmą z dużym doświadczeniem i proponujemy wiele ciekawych rozwiązań meblowych w przystępnej cenie. W celu otrzymania szerszych informacji zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub do naszych oddziałów.