DRZWI PRZESUWNE DO SZAFY

Drzwi przesuwne do szafy – zalety

Tworząc wymarzony pokój, warto zastanowić się nad doborem odpowiednich mebli. Okazuje się, że modne i praktyczne ostatnimi czasy stały się meble na wymiar. Idealnie spisują się one w pokojach na poddaszu, gdzie znajduje się sporo skosów. Dobrze dopasowane meble do wnęk pokoju sprawią, że zaoszczędzisz miejsce na inne dekoracje, a zarazem wykorzystasz do maksimum każdą wolną przestrzeń.
Podczas tworzenia projektu szaf na wymiar warto zastanowić się nad każdym detalem. W małych pokojach świetnie spiszą się szafy z drzwiami przesuwnymi. Takie rozwiązanie idealne zastosowanie znajdą w wąskich i małych pokojach. Kiedy obok łóżka stoi szafa w wersji klasycznej jej drzwi mogą sprawiać problemy podczas otwierania, natomiast drzwi przesuwne do garderoby lub szafy nie będą zajmowały dodatkowego miejsca. Dodatkową zaletą takiego rozwiązania jest ich trwałość. Idealnie stworzone drzwi przesuwne do szafy posłużą Ci przez wiele lat, w przeciwieństwie do szaf tworzonych masowo przez różne sieci sklepów.
Podczas tworzenia szaf z drzwiami przesuwnymi ciekawym rozwiązaniem będzie dobór drzwi przesuwnych z lustrem. Takie rozwiązanie pozwoli Ci każdego dnia odpowiednio dopasowywać wybrane stylizacje, a dodatkowo nie będziesz musiał już inwestować w stylowe, stojące lustro. Wybierając meble na wymiar z drzwiami przesuwnymi postaw na firmę, która oferuje wyłącznie sprawdzone produkty do produkcji swoich szaf. Okazuje się, że w różnych sieciach sklepów ich jakość nie jest zadowalająca. Profile takich drzwi są źle zabezpieczone przed korozją, a dopasowanie poszczególnych elementów niekoniecznie jest dobrze wykonane. Najważniejszą uwagę należy zwrócić na system drzwi przesuwnych. Odpowiednio stworzone, z najlepszych materiałów poszczególne elementy sprawią, że dany mebel będzie Ci służył przez wiele lat.
Firma DUET Producent Szaf i Mebli na Wymiar od lat proponuje system drzwi przesuwnych do szaf opartych na poniższych założeniach:

– do produkcji szaf na wymiar używamy wyłącznie najlepszych płyt lub szkła w zależności od potrzeb klienta. Są one trwałe i pomimo czyszczenia nie ścierają się,

– drzwi stworzone są na aluminiowych lub stalowych profilach dobrze zabezpieczonych, dzięki czemu pomimo upływającemu czasu nie korodują,

– szafy posiadają pasek buforowy oraz uszczelniający, aby wygłuszyć uderzenie drzwi o brzeg szafy oraz zapobiegać przedostawaniu się kurzu do wnętrza szafy,

–  wózek dolny i tory są stworzone z najlepszych materiałów, aby praca drzwi była bezawaryjna przez długi czas.

Te i wiele innych czynników odpowiedzialnych jest za dobre działanie szafy.
Nasi pracownicy chętnie pomogą Ci w doborze odpowiednich drzwi przesuwnych do wybranych mebli. Proponujemy również montaż całości zamówienia. Jeśli jednak sam jesteś majsterkowiczem i uważasz, że poradzisz sobie ze złożeniem własnej szafy na wymiar, to nasi pracownicy wykonają dla Ciebie wszystko pod gotowy montaż.

Szafy na wymiar na terenie całej Małopolski!

Nasza firma DUET Producent Szaf i Mebli na Wymiar od lat dostarcza klientom szeroki wybór produktów i tworzymy najlepsze produkty na wymiar dla naszych klientów. Współpracujemy nie tylko z osobami prywatnymi, ale również ze stolarzami. Jeśli sam wiec prowadzisz swoją firmę i potrzebujesz wykonać dany element w krótkim czasie, pozostaw to nam. Nasi pracownicy stworzą dla Ciebie wybrane elementy pod podany przez Ciebie wymiar. Dzięki temu, że dysponujemy najnowszym sprzętem, mamy wieloletnie doświadczenie i ciągle dokształcamy się w naszych działaniach. Jesteśmy wstanie stworzyć dla Ciebie meble na wymiar, które będą pasowały do każdego wnętrza i spełnią Twoje wymagania. Podążamy za ciągle zmieniającymi się trendami ze świata aranżacji wnętrza, aby móc Ci przedstawić szafy i garderoby pasujące do każdego wnętrza. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych. Stworzymy dla Ciebie drzwi przesuwne do garderoby lub szafy z drzwiami przesuwnymi na wymiar, które spełnią Twoje oczekiwania. Działamy na Terenie całej Małopolski, a w szczególności w Krakowie, Nowym Sączu, Gorlicach, Limanowej, Mszanie Dolnej oraz w wielu innych miejscach. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub siedzibach naszych firm.

Jasno fioletowe szafy na wymiar
drzwi przesuwne to idealne rozwiązanie do szaf i garderob