SZAFY WNĘKOWE PRZESUWNE

W małym mieszkaniu warto wykorzystać każdą wolną przestrzeń. Kiedy nie masz gdzie schować niezbędnych, codziennych produktów, urządzań lub ubrań każda szafa jest na przysłowiową „wagę złota”. Dlatego nie zastanawiaj się dłużej i jeśli masz wolne wolną wnękę, miejsce pod parapetem lub skos, gdzie nie dopasujesz standardowych mebli postaw na szafy wnękowe przesuwne. Wykorzystasz dzięki nim każdą wolną przestrzeń i będziesz mógł przechowywać w nich wszelkie niezbędne produkty.

Sam zaprojektuj swoją wymarzoną szafę wnękową przesuwną.

Szafy wnękowe przesuwne możesz zaprojektować do każdego wnętrza i wszędzie będą wyglądały stylowo. Do produkcji przesuwnych szaf wnękowych wykorzystujemy najlepsze materiały, abyś przez długi czas nie musiał zastanawiać się nad zmianami. W szafach wnękowych przesuwnych wykonanych na zamówienie możemy zastosować różne rozwiązania: drążki, wieszaki, organizery oraz inne mechanizmy zapewniające dogodny dostęp do wnętrza i rozmieszczenie w nim rozmaitych artykułów, odzież oraz pozostałe przedmiotów. Szafy wnękowe przesuwne wykonujemy na specjalne zamówienie dla klientów z całej Małopolski, a w szczególności w takich miastach, jak: Kraków, Wieliczka, Nowy SączGorliceLimanowa, Mszana Dolna czy Nowy Targ. Dostarczamy wiele pomysłów i inspiracji na stworzenie pięknego mieszkania. W naszej galerii znajdziesz wiele zdjęć z wykonanych projektów, gdzie również znajdziesz szafy wnękowe przesuwne, które są często wybierane.

Sam wybierz wymarzony kolor swoich szaf przesuwnych!

Nasza każda realizacja oparta będzie o rozmowę właśnie z Tobą, gdzie wybierzesz odpowiednią kolorystykę mebli. Zaprojektujemy dla Ciebie szafę, która spełni Twoje oczekiwania lub wykonamy na bazie Twojego pomysłu. Cechuje nas dokładność i terminowość, dlatego otrzymasz towar wysokiej jakości w umówionym terminie. Postaw na sprawdzone szafy wnękowe przesuwne na wymiar, które sprawią, że w Twoim domu zapanuje harmonia.

meble-na-wymiar-krakow (3)
szafy-na-wymiar-krakow-nowy-sacz