DRZWI ZE SKOSEM

Drzwi meblowe ze skosem do każdego rodzaju pomieszczeń na poddaszu.

Często poddasze okazuje się najtrudniejszym elementem do zaaranżowania w domach jednorodzinnych przez architektów wnętrz. Pomieszczenia na poddaszu mają skosy, które trudno zagospodarować. Sklepy meblowe oferujące bogaty wybór mebli, w wielu przypadkach nie są przygotowane na takie sytuacje, dlatego wybierając meble do takich pomieszczeń, warto postawić na stworzenie zabudowy na zamówienie. W przypadku pomieszczeń ze skosem często garderoba znajduje się właśnie w skosie, aby maksymalnie zagospodarować miejsce, które i tak trudno wykorzystać w inny sposób.

Sprawdź, jak nasza firma DUET wykonuje meble ze skosem na zamówienie i poznaj nowy system drzwi meblowych ze skosem, bez których trudno byłoby wykonać taką realizację.

Garderoba w skosie na poddaszu – nowy system drzwi ze skosem na poddasze i pod schody.

Drzwi skrzydłowe w takiej garderobie to najczęściej wybierane rozwiązanie, ponieważ można je dopasować idealnie do skosu danego pomieszczenia. Garderoba w takim miejscu pozwoli Ci zaoszczędzić przestrzeni na piękne dekoracje. Warto zauważyć, że sklepy meblowe posiadają bardzo okrojoną ofertę, jeśli chodzi o nietypowe meble. Wykonując meble na zamówienie do swojego domu, warto zasięgnąć więc opinii ekspertów. Okazuje się, że w wielu przypadkach najlepszym i najtańszym rozwiązaniem będzie wybór drzwi skrzydłowych ze skosem, które idealnie pasować będą do wielu rodzajów mebli. Meble, które wyposażone zostaną w taki rodzaj drzwi, będą pięknie się prezentowały. Mogą one mieć dowolną kolorystykę i posiadać różne zdobienia. Ale czy to jedyne rozwiązanie podczas tworzenia aranżacji pokojów i pomieszczeń na poddaszu? Obecnie, dzięki nowoczesnym technologiom pojawiają się nowe rozwiązania, gdzie coraz bardziej popularne stają się drzwi przesuwne ze skosem na poddasze. Zastanawiasz się jak to możliwe? Nowoczesny system umożliwiający takie rozwiązanie oparty jest na specjalnie stworzonym prowadnicom, dzięki którym można stworzyć piękną garderobę w skosie bez obawy o montaż takich drzwi. Drzwi przesuwne w skosie są droższe w wykonaniu od drzwi klasycznych skrzydłowych, jednak dla osób, które stawianą na nowoczesny wystrój wnętrz może to być świetny pomysł na wzmocnienie aranżacji. Innym rodzajem drzwi na poddasze są drzwi harmonijkowe pod skosem. Ten model drzwi do mebli pod skosem jest mniej popularny, jednak dodaje wnętrzu unikatowego charakteru. Drzwi takie są składane i idealnie wpasują się w każdy skos.

Oczywiście w związku z ciągle rozwijają się technikom, na rynku pojawiać będą się coraz nowsze rozwiązania, które jeszcze bardziej ułatwią użytkowanie danych pomieszczeń na poddaszu.

Zalety i wady drzwi ze skosem do mebli na poddaszu.

Jedną z głównych zalet jest możliwość zagospodarowania każdej wolnej przestrzeni. Tworząc wymarzony pokój na poddaszu w miejscach, gdzie nie ma możliwości postawienia tradycyjnych szaf, możesz wybrać meble wykonane na wymiar pod skosem wraz z dowolnie wybranymi przez siebie drzwiami. Kolejną zaletą takiego rozwiązania jest unikatowy wygląd wnętrza. Meble tworzone na specjalne zamówienie pod skosem sprawią, że pomieszczenie optycznie powiększy się, a nowoczesny wygląd takich szaf podkreśli jeszcze bardziej stylowy charakter pomieszczenia. Drzwi ze skosem czy to skrzydłowe, czy też przesuwne można wyposażyć w różne zdobienia, jak również lustra. Drzwi przesuwne do skosów mogą posiadać połyskujący, jak również matowy front wstawiony w specjalną ramę aluminiową. W naszej ofercie znajdziesz wiele modeli ram aluminiowych, dzięki czemu na pewno znajdziesz coś odpowiedniego dla siebie. Na koniec warto zauważyć, że szafy tworzone na zamówienie pod skosem mogą posiadać dowolne wymiary. Sklepy meblowe proponują wyłącznie standardowe modele mebli o klasycznych wymiarach. W przypadku tworzenia zabudowy na wymiar możesz poprosić producenta o stworzenie szafy idealnej dla siebie. W grę chodzi najczęściej głębokość. Szafa tworzona na zamówienie może posiadać dowolną głębokość, abyś mógł w niej pomieścić jak najwięcej rzeczy.

Drzwi tworzone ze skosem do mebli na poddaszu mogą mieć jednak również wady. Jedną z nich jest wyższa cena niż w przypadku zakupu mebli klasycznych. Pamiętaj jednak, że warto zadbać o swoją wygodę, ponieważ meble takie towarzyszyć będą Ci przez wiele kolejnych lat.

Sypialnia na poddaszu ze skosami — inspiracje.

Poddasza często w starym budownictwie są niskie, dlatego trudno znaleźć jest gotowe meble na poddasze, które spełniałyby dane warunki. Decydując się więc na meble na zamówienie, możesz stworzyć piękne poddasze w dowolnym stylu korzystając z propozycji, jaką dla swoich klientów przygotowała nasza firma meblowa DUET Producent Szaf i Mebli na Wymiar. Na naszej stronie internetowej znajdziesz mnóstwo ciekawych inspiracji na stworzenie unikatowego wnętrza mieszkania. Jeśli dodatkowo zależy Ci na fachowej obsłudze i wysokiej jakości, to trafiłeś w odpowiednie miejsce. Dobrze wykonane meble na poddasze z drzwiami przesuwnymi lub skrzydłowymi pod skosem pozwolą Ci stworzyć pokój, w którym pomieścisz wszystko, co potrzebne na co dzień. Dodatkowo meble takie podkreślą piękno pokoju i dobrze skomponowane z resztą wyposażenia sprawią, że będziesz czuł się w nim swobodnie.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą.