SYSTEM DRZWI

System drzwi przesuwnych – gdzie możesz z niego skorzystać?

Tworząc wymarzone mieszkanie, nie może w nim zabraknąć niczego. Idealnie dopasowane wnętrze do całości obiektu sprawi, że poczujesz się w nim komfortowo, ale zarazem będzie praktyczne i przestronne.
Popularne w ostatnim czasie stało się korzystanie z systemu drzwi przesuwnych. Wykorzystać je możesz w różnych miejscach, a w szczególności w garderobach, wnękach, a także w przejściach pomiędzy dwoma pomieszczeniami. Są one również stosowane w meblach na wymiar. Drzwi tego rodzaju idealnie spiszą się w małych mieszkaniach, gdyż zajmują mało miejsca. Systemie takich drzwi stosowany jest w różnoraki sposób. Niektórzy stosują je w szafach, inni zaś uważają je za idealną alternatywę za klasyczne drzwi skrzydłowe. Jednak nie ważne, do czego są wykorzystane, ich zadaniem jest zamykanie lub otwieranie danej przestrzeni na zasadzie przesuwania. Ich główną zaletą jest to, że w wąskich i małych pomieszczeniach nie tracisz przestrzeni na skrzydło. Wykorzystując ten system w szafach i garderobach na wymiar, umieszczonych w małych pokojach swobodnie uzyskasz więcej miejsca na inne meble i dekoracje.
System drzwi przesuwnych możesz dobrać wedle swojego gustu. Mogą być to drzwi w formie harmonijkowej, drzwi łamane, drzwi naścienne, a także drzwi przesuwne chowane w ścianę. W zależności od tego, jakie masz wymagania, możesz wybrać system drzwi przesuwnych szklanych lub system drzwi przesuwnych wykonanych z płyt/drewna.
Jeśli jesteś majsterkowiczem, sam poradzisz sobie z montażem takich drzwi przesuwnych. Wystarczy, że podasz nam potrzebne informacje do stworzenia danego zamówienia, a my wykonamy je za Ciebie. Sam natomiast swobodnie zamontujesz je w swoim mieszkaniu. Dzięki precyzji i wysokiej jakości produktów wykonywanych przez naszą firmę DUET Producent Szaf i Mebli na Wymiar możesz być pewny, że całość konstrukcji będzie dokładnie dopasowana. Podczas montażu drzwi przesuwnych nie będziesz miał żadnych problemów z dopasowaniem wybranych elementów.
Takie drzwi przesuwne możesz wykorzystać we wszelkiego rodzaju szafach i garderobach, ale może to być również ciekawa alternatywa dla skrzydłowych drzwi pokojowych czy łazienkowych. Kiedy masz mało miejsca w mieszkaniu, takie rozwiązanie sprawi, że drzwi nie będą na siebie zachodziły podczas otwierania i wizualnie uzyskasz większą przestrzeń i swobodę.
W ofertach różnych firm znajdziesz mnóstwo inspiracji na stworzenie pięknego wnętrza domu, jednak DUET Producent Szaf i Mebli na Wymiar dostarcza coś jeszcze- konkurencyjne ceny i gwarancję jakości. Nasi pracownicy od lat tworzą unikatowe meble i drzwi na wymiar do różnych pomieszczeń. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu pracownicy potrafią stworzysz szafy i drzwi przesuwne na wymiar, które spełnią Twoje oczekiwania. Pracownicy ciągle podążają za nowymi trendami w świecie aranżacji wnętrz, aby móc zaproponować Ci jak najlepsze rozwiązania na każdym etapie tworzenia projektu.
Drzwi przesuwne stworzone na wymiar, idealnie dopasowane zostaną do każdego pomieszczenia. Dzięki temu nie musisz dodatkowo kuć lub przerabiać danej przestrzeni. Dodatkowym atutem jest brak konieczności przerabiania lub kucia ścian do wymiany takich drzwi. Są one łatwe w montażu i jeśli tylko lubisz majsterkować sam sobie z tym poradzisz z ich założeniem.

Ile kosztują drzwi przesuwne?

Koszt drzwi przesuwnych uzależniony jest od różnych czynników. m.in.:
– materiałów, z jakich mają być wykonane,
-rodzaju – czy jest to system drzwi przesuwnych szklanych, czy z płyty/drewna,
-wymiarów wybranych drzwi,
oraz wielu innych czynników, dlatego koszt jest zmienny.
Podobnie jest w przypadku ceny montażu drzwi przesuwnych. Aby uzyskać szczegółowe informacje na temat tego, ile kosztują drzwi przesuwne oraz ile kosztuje montaż drzwi przesuwnych do szafy czy pokoju, zapraszamy do kontaktu telefonicznego oraz do naszych oddziałów w Krakowie lub Nowym Sączu. Prace wykonujemy na terenie całej Małopolski w różnych miastach, m.in.: Limanowej, Mszanie Dolnej, Gorlicach i wielu innych miejscowościach. Dzięki temu, że jesteśmy producentem, do współpracy zapraszamy nie tylko osoby prywatne, ale również stolarzy!

Jasno zielone dzwi przesuwne
Drzwi przesuwne do salonu