PŁYTY MEBLOWE NA WYMIAR!

Masz firmę stolarską i szukasz gotowych płyt meblowych w konkretnym wymiarze? A może pragniesz samodzielnie wykonać mały regał lub szafkę do zabudowy i szukasz gotowych płyt meblowych? Jeśli tak, to ta oferta jest idealna dla Ciebie. Nasza firma DUET Producent Szaf i Mebli na Wymiar oferuje wysokiej jakości płyty meblowe tworzone na specjalne zamówienie klienta. Sprawdź naszą ofertę dla stolarzy, gdzie znajdziesz płyty meblowe na wymiar wykonywane w województwie małopolskim oraz w okolicznych miejscowościach.

Od 25 lat dostarczamy płyty meblowe na wymiar w małopolskie i nie tylko
25 lat doświadczenia i setki firm dla których produkujemy płyty na wymiar małopolskie i nie tylko

Najlepsze płyty meblowe na wymiar tylko od DUET!

Wielu początkujących stolarzy nie jest w stanie wykonać wszystkich zamówień, zwłaszcza tych skomplikowanych. Najczęściej związane jest to z brakiem odpowiedniego sprzętu. Nasza firma oferuje klientom możliwość wykonania poszczególnych elementów na wymiar. Dzięki temu, że współpracujemy z najlepszymi markami, jesteśmy w stanie podołać każdemu zamówieniu. Nowoczesne maszyny, wiedza, doświadczenie oraz materiały najwyższej jakości, to cechy, które charakteryzują naszą markę.

Jakie płyty meblowe znajdziesz w naszej ofercie?

W naszej ofercie dla stolarzy, jak również klientów indywidualnych znajdziesz szeroki wybór płyt meblowych na wymiar. Proponujemy m.in.:

Płyty MDF surowe – ten rodzaj płyt jest jednym z najczęściej używanych. Jest idealnym substytutem drewna. Można go lakierować, malować, laminować, fornirować i wykonywać wiele różnych udziwnień w zależności od potrzeb klienta. Dzięki temu, że posiada świetne właściwości do obróbki, ten rodzaj płyty wykorzystywany jest do wykonywania indywidualnych zamówień. Wykonasz z niego półki, a także szafki posiadające różne kształty, dzięki czemu idealnie spisze się podczas realizacji trudnego projektu.

Płyty MDF laminowane – ten rodzaj płyty jest odporny na uszkodzenia mechaniczne. Dzięki swojej budowie i fakcie, że jest pokryty żywicą, jest elastyczny i również świetny w obróbce. Nie wsiąka wilgoci z otoczenia, a zarazem jest trwały na zarysowania i zabrudzenia. Płyty te są laminowane jednostronnie lub dwustronnie. W zależności od Twoich potrzeb pomożemy Ci wybrać odpowiedni model płyty.

Płyty MDF melaminowane – ten rodzaj płyty to nic innego jak płyta połączona ze specjalnym papierem. Przed powstaniem płyty na specjalny papier nanosi się wzór, jaki chce się umieścić najczęściej na frontach drzwiowych. Papier ten zabezpiecza się specjalnymi substancjami, które mają wpłynąć na jego trwałość. Podczas obróbki w odpowiedniej temperaturze i pod odpowiednim ciśnieniem płyta łączy się wraz z papierem dekoracyjnym tworząc piękny front drzwiowy.

Płyty wiórowe – ten model płyty powstaje z prasowanych wiór drzewnych. Najczęściej występuje w formie laminowanej i jest jednym z najchętniej wybieranych do wykonywania mebli. Posiada świetne właściwości do obróbki, jak również jest trwały na zarysowania i uszkodzenia mechaniczne.

Płyty pliśniowe – to popularne płyty nazywane inaczej dyktą. Ten wyrób powstały z drewna łączony jest ze sobą w sposób naturalny. Włókna łączą się w całość, dzięki ich właściwościom roślinnym. Ponadto wykorzystuje się również w ich produkcji klej syntetyczny. Są rodzajem płyty ekologicznej, łatwej w obróbce. Płyty pliśniowe najczęściej używa się do wykonywania łuków, gdyż mają możliwość gięcia.

Oferta dla stolarzy | Płyty meblowe na wymiar Małopolska, Podkarpacie, cała Polska.

Jeśli dopiero zaczynasz swoją przygodę ze stolarstwem i szukasz firmy, która będzie Twoim podwykonawcą w trudniejszych realizacjach, zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Wykonamy dla Ciebie szereg realizacji na najwyższej jakości sprzęcie. Pomożemy w doborze odpowiedniej płyty meblowej do danego zamówienia. Z nami wykonasz nawet najbardziej indywidualny projekt. Płyty meblowe to tylko część tego, co oferujemy naszym klientom. Wykonujemy fronty szklane, z prawdziwego drewna, które mogą być obsadzone w ramach aluminiowych. Wykonujemy meble na wymiar do salonu, kuchni, sypialni, przedpokoju, a nawet łazienki. Dysponujemy płytami meblowymi laminowanymi w dowolnym kolorze. W związku z tym podołasz każdemu zamówieniu.

Jeśli jesteś zainteresowany naszą bogatą ofertą dla stolarzy, zachęcamy do kontaktu. Oprócz tego zachęcamy do odwiedzenia nas w naszej siedzibie Duet Producent Szaf i mebli na wymiar w Nowym Sączu lub Krakowie. Niezależnie skąd pochodzisz, nasze realizacje wykonujemy w całej Polsce, a także za granicami kraju. Posiadamy bogate doświadczenie i tysiące zadowolonych klientów. I Ty możesz znaleźć się w ich gronie.