BLATY ŁAZIENKOWE NA WYMIAR

Blaty łazienkowe na wymiar od firmy Duet Szafy i Meble na Wymiar!

Innowacyjne rozwiązania stosowane obecnie w architekturze wnętrz przyciągają szerokie grono zainteresowanych. Okazuje się, że z roku na rok coraz więcej osób decyduje się na przysłowiowe „meble szyte na wymiar”, ponieważ są one eleganckie i idealnie przystosowane do całego wnętrza danego pomieszczenia. Wybierając nowoczesną aranżację łazienki, warto postawić na funkcjonalne rozwiązania, które ułatwią Ci codzienne sprzątanie. Obecnie sklepy oferujące armaturę łazienkową skupiają się na dostarczaniu klientom nowoczesnych rozwiązań.

Przykładem mogą być umywalki nablatowe, które nie dość, że są poręczne w codziennym użytkowaniu, wyglądają bardzo atrakcyjnie, nadając łazience niebywałego charakteru. Warto zatem pamiętać, że tworząc łazienkę pod zamówienie, ciekawym rozwiązaniem może okazać się blat łazienkowy na wymiar. Powinien być on dostosowany do Twoich potrzeb i do wyglądu całego pomieszczenia.

Blaty łazienkowe na wymiar
Biały blat w łazience idealnie komponuje się umywalkami

Blaty imitujące kamień i drewniane do łazienki tworzonej na wymiar!

Szukając firmy zajmującej się tworzeniem mebli na wymiar, warto postawić na doświadczenie i szerokie spektrum zainteresowań. Nasza firma DUET Producent Szaf i mebli na wymiar oferuje tworzenie blatów do łazienki na wymiar, z różnorodnych materiałów, abyś był zadowolony z otrzymanego zamówienia. Aby całe wyposażenie łazienki ładnie się ze sobą komponowało, warto zdecydować się na szafki łazienkowe lub całe meble do łazienki na wymiar. Ze względu na bogaty wybór armatury możesz zdecydować się na wannę wolnostojącą, narożną lub umywalkę klasyczną w zabudowie, lub nablatową. Warto więc w takim przypadku postawić na blaty łazienkowe na wymiar pod umywalkę. Ewentualnie można zakupić egzemplarz od razu zawierający blat z umywalką na wymiar idealnie pasujący do Twoich mebli.

Jakie blaty łazienkowe na wymiar posiadamy w swojej ofercie DUET?

Tworząc meble na zamówienie, niezmiernie ważne jest dopasowanie ze sobą wszystkich elementów. W związku z tym oferujemy naszym klientom bogaty wybór blatów o zróżnicowanej grubości, fakturze i kolorze. Takie rozwiązanie pozwala nam skomponować idealnie pasujące ze sobą elementy wyposażenia łazienki, dzięki czemu ta będzie prezentowała się nowocześnie.

Blaty łazienkowe, jakie proponujemy naszym klientom, są wykonywane z drewna i dostępne są również wersje imitujące kamień. Drewniane blaty na wymiar do łazienki, jakie proponujemy, są stworzone z wysokiej jakości płyt odpornych na ścieranie i uszkodzenia mechaniczne. Posiadają one zróżnicowaną grubość, dlatego cenę takiego blatu do łazienki na zamówienie należy uzgodnić z naszym konsultantem zajmującym się wyceną. Każdy z oferowanych przez nas blatów drewnianych jest odpowiednio oklejony, a także wymierzony, aby montaż i wykonane zamówienie spełniało wszelkie oczekiwania klienta.

Inną formą może być wykonanie blatu imitującego kamień. Specjalne okleiny, jakich używamy do tworzenia takich elementów, są trwałe i służyć Ci będą wiele lat, a sam blat będzie solidny i elegancki. Cena takiego blatu, podobnie jak we wcześniejszym modelu, jest do uzgodnienia z konsultantem. On również przedstawi Ci wzory i kolory blatów imitujących kamień, jakie oferujemy naszym klientom.

Dla osób wymagających blaty mogą posiadać również stylowe aluminiowe obicia. Takie rozwiązanie dodatkowo nada meblom agresywnego charakteru.

Inspiracje na stworzenie łazienki na zamówienie.

Decydując się na nasze usługi DUET Producent Szaf i Mebli na Wymiar, możesz być pewny, że stworzony blat spełni Twoje oczekiwania. W naszej zakładce „Meble do łazienki” znajdziesz inspiracje na stworzenie niebywale eleganckiej przestrzeni, w której będziesz czuć się wyjątkowo. Jeśli chcesz, aby Twoja łazienka była niebanalna i stworzona na miarę, zachęcamy do omówienia szczegółów z naszym konsultantem. On wyceni dla Ciebie dany projekt, a także zainspiruję Cię nowoczesnymi rozwiązaniami stosowanymi w aranżacji łazienek. Dodatkowo decydując się na dany projekt, możesz być pewny, że będzie on tworzony zgodnie z Twoim zamysłem.

Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, a szczegółowe informacje uzyskasz w siedzibie naszej firmy lub podczas kontaktu telefonicznego.