SZAFKA KUCHENNA TYPU SŁUPEK

Kuchnia to miejsce, gdzie każdy element wyposażenia powinien być dobrze zaplanowany. Okazuje się, że nie jest to wcale takie łatwe, jak wydaje się milionom osób. Dobre umeblowanie i rozłożenie mebli wpłynie bowiem na twoją codzienną pracę w kuchni. Jak zatem odpowiednio zaprojektować kuchnię? Takie zadanie należy pozostawić profesjonalistom. Nasza firma zajmująca się produkcją mebli na wymiar do kuchni może wykonać dla Ciebie meble na zamówienie, które spełnią Twoje oczekiwania. Tym razem w propozycji dla naszych klientów znalazła się szafka kuchenna stojąca typu słupek, która ma bogate możliwości wykorzystania. Sprawdź, jak możesz łatwo zaaranżować kuchnię z DUET!

Słupek kuchenny na wymiar od DUET i jego zastosowania

Słupek kuchenny na wymiar od DUET i jego zastosowania.

Wydawać by się mogło, że taki słupek jest niepraktyczny w zastosowaniu kuchni. Nic bardziej mylnego, ponieważ najczęściej wykorzystuje się go do zabudowy asortymentu AGD. Jak zatem można wykorzystać taki mebel?

Słupek kuchenny do zabudowy lodówki.

Słupek taki można wykorzystać do stworzenia zabudowy lodówki. Nowoczesna technologia, innowacyjne projekty kuchenne, a także dokładne wykonanie może mieć bowiem wpływ na użytkowanie danej przestrzeni. W związku z tym nasi pracownicy przeprowadzają z klientami dokładny wywiad, gdzie będziesz mógł uwzględnić nowe urządzenia AGD, lub te, które posiadasz w chwili obecnej. Wykonamy słupek kuchenny pod idealny wymiar, aby lodówka dopasowała się do wnętrza szafki bez zbędnego tracenia przestrzeni użytkowej. Jakie zalety ma taki słupek kuchenny do zabudowy lodówki?

• Nowoczesny wygląd,
• Możliwość zakrycia mankamentów lodówki,
• Stworzenie idealnych mebli przypominających jednolitą taflę,
• Możliwość umiejscowienia lodówki w niestandardowych miejscach,

A dodatkowo mebel taki wykonany z odpowiednich materiałów i w odpowiedni sposób służyć Ci będzie przez wiele lat.

Słupek kuchenny do zabudowy piekarnika i kuchenki mikrofalowej.

Decydując się na słupek kuchenny, dzięki któremu zabudujesz piekarnik i mikrofalówkę, będziesz miał wszystko w jednym miejscu. Często niektórzy decydują się na rozdzielenie tych dwóch sprzętów, jednak dobrze skomponowany front słupka podkreśli piękno samego pomieszczenia, a ty zyskasz na przestrzeni roboczej. W wielu domach kuchenka mikrofalowa znajduje się na blacie kuchennym. Wykorzystując nowoczesne możliwości, może zostać ona zabudowana wraz z piekarnikiem w jednym słupku kuchennym. Takie rozwiązanie jest o wiele bardziej przyjazne dla odbiorcy, a zarazem podkreśli piękno mieszkania. Co zyskasz, posiadając słupek kuchenny do zabudowy piekarnika i mikrofalówki?

• Dzięki słupkowi stworzysz odpowiednią przestrzeń roboczą,
• Wpłyniesz na wizualny wygląd pomieszczenia,
• Pozostanie Ci więcej miejsca do pracy,
• Podkreślisz piękno mieszkania,

A pozostałą część mebla wykorzystasz przykładowo na stworzenie przydatnych szuflad.

Co wyróżnia szafkę kuchenną stojącą typu słupek produkcji DUET?

Nasze szafki DUET są wyjątkowe, a zarazem dostępne w konkurencyjnych cenach. Stawiamy na unikatowe realizacje, dlatego wspólnie z klientem tworzymy projekt. Meble wykonujemy w odpowiedni sposób z dobrych materiałów. Wszystko dzięki ponad 20-letniemu doświadczeniu w branży. Co wyróżnia nasze meble kuchenne tworzone na zamówienie?

• Wysoka jakość – stawiamy na jakość naszych realizacji. Do produkcji używamy wyłącznie najlepszych materiałów, których obróbka odbywa się na nowoczesnym sprzęcie.
• Unikatowe wzory – w związku z ciągle rosnącym zainteresowaniem mebli na wymiar stawiamy na różnorodność. Pragniemy, aby nasi klienci mogli posiadać we wnętrzu swojego domu meble, jakich nie ma nikt inny.
• Nowoczesny styl – chcemy, aby każde wnętrze pasowało do obowiązujących trendów. Tak też nasi pracownicy szkolą się w tym, co obecnie jest na topie.
• Meble dopasowane do wnętrza – meble takie idealnie wkomponują się w pozostawione na nie miejsce. Tworząc produkty do kuchni na wymiar, możesz być pewny, że będą one idealnie dopasowane do całej budowy kuchni.
• Możliwość tworzenia wysp kuchennych – takie rozwiązania ułatwiają codzienną pracę. Kuchnia to miejsce, gdzie często spędzamy wiele czasu. Posiadając wyspę kuchenną wspólnie możesz wykonywać z bliskimi obowiązki domowe.
• Tworzenie trójkąta roboczego – odpowiednie rozmieszczenie mebli i sprzętu AGD stworzy ergonomiczny trójkąt roboczy. Zgodnie z opracowaniami trójkąt roboczy przyspieszy codzienne prace w kuchni i nie wpłynie na Twoje zmęczenie.

Czy szafka kuchenna stojąca typu słupek służy tylko do zabudowy?

Dla potrzeb klienta szafka taka może być wyposażona wyłącznie w szuflady i półki, co ułatwi codzienną organizację. Szuflady mogą służyć jako organizery na przyprawy, a półki przydadzą się do przechowywania talerzy lub innych kuchennych produktów. Najczęściej wykorzystywane są one jednak do zabudowy.

Najlepsze meble na wymiar i słupki kuchenne od DUET.

Jeśli szukasz firmy, która wykona dla ciebie wysokiej jakości meble kuchenne, zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Stworzymy dla Ciebie meble, które spełnią Twoje oczekiwania. W skład mebli wchodzić będą:

• Szafki z półkami,
• Komody z szufladami,
• Szafki kuchenne stojące typu słupek,
• Wytrzymały blat kuchenny,
• Szafki narożne,
• Szafka do segregacji odpadów,
• Szafka pod zlewozmywak,

A także inne rodzaje szafek w zależności od potrzeb klienta.

Więcej informacji na temat naszych mebli na wymiar znajdziesz w zakładce „Kuchnie na wymiar”. Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub do siedziby naszej firmy. Chętnie umówimy się z Tobą na wykonanie wymarzonej realizacji w niedługim czasie. Dodatkowo zaproponujemy świetne rozwiązania, które wpłyną na codzienną jakość użytkowania danego pomieszczenia. Z pomocą naszych projektantów stworzysz wizualizację kuchni idealnie odpowiadającą Twojej wizji. Co więcej, jeśli szukasz inspiracji na stworzenie unikatowej kuchni, zapraszamy do zapoznania się z zakładką „Projekty”. Postaw na sprawdzone meble DUET i ciesz się nimi przez wiele lat.