DRZWI NAROŻNE

Drzwi narożne na wymiar, które znajda swoje zastosowanie w każdych meblach.

Meble kuchenne z szafką narożną to produkt, który musi być dobrze przemyślany, aby idealnie wpasował się w stylistykę mieszkania. Model takiej szafki nie jest łatwy do wykonania, gdyż często trudno jest dopasować do takiego mebla odpowiednie drzwi. Okazuje się, że sklepy meblowe często oferują meble kuchenne, które nie mają możliwości wykorzystania narożnika kuchni, podczas tworzenia aranżacji kuchni w kształcie litery L lub U. Narożniki te często zostają niewykorzystane, dlatego tracisz przez nie wiele wolnej przestrzeni, którą mógłbyś wykorzystać na dowolne produkty kuchenne. Decydując się na wykonanie mebli na wymiar, możesz postawić na narożne szafki kuchenne, które będą wyposażone w drzwi narożne, umożliwiające dostanie się do wewnątrz danego modułu. Sprawdź, jakie drzwi narożne oferuje nasza firma DUET Producent Szaf i Mebli na Wymiar i postaw na sprawdzone produkty, które ułatwią Ci codzienne życie.

Systemy kuchenne DUET — jak wybrnąć z niekorzystnego zagospodarowania wnętrza?

Na pewno niejednokrotnie słyszałeś opinie od znajomych czy też w Internecie, że meble narożne są trudne do wykorzystania i często uważane są za tak zwaną martwą strefę. Dlatego też szafki narożne wykonane w nieodpowiedni sposób są często uważane za niewygodne. Czemu tak się dzieje? Pierwszym elementem, który przyczynia się do takiego stwierdzenia, jest m.in. problem otwierania drzwi. Często drzwi w szafce narożnej są małe, przez co trudno jest dostać się do produktów położonych w dalszej części szafki. Kolejną rzeczą, która sprawia, że szafki narożne są coraz rzadziej wybierane, jest problem z wydostaniem produktów ułożonych z tyłu szafy. Aby dostać się do produktów umieszczonych w dalszej części szafki narożnej, która umieszczona jest na podłożu, należy wcześniej wyciągnąć wszystko, co jest umieszczone z przodu mebla. Trzecim problemem, który również sprawia trudność w zagospodarowaniu każdej półki takie szafki, jest jej układ. Szafka taka często jest o wiele większa niż szafka standardowa, dlatego też źle wykonane drzwi narożne do szafki kuchennej uniemożliwią dostanie się do dalszej części modułu.

Czy jest na to jakieś rozwiązanie. Okazuje się, że nowoczesne technologie pozwalają wykonać na zamówienie szafkę narożną, która wyposażona będzie w szuflady lub specjalne obrotowe organizer ułatwiający przechowywanie produktów niezbędnych na co dzień. W meblach kuchennych często stosuje się modele drzwi otwieranych, narożnych, łamanych lub przesuwnych. Do szafek narożnych kuchennych można zastosować różne rozwiązania, które będą idealnie dopasowane do Twoich potrzeb. Aby jednak meble kuchenne były odpowiednio skomponowane z szafką narożną, trzeba już wcześniej zastanowić się nad odpowiednim projektem takiej aranżacji wnętrza.

Modele drzwi do kuchennych mebli narożnych.

Niejednokrotnie na pewno w Internecie zauważyłeś nieudanych prób wykonania drzwi do narożnych mebli. Często tak dzieje się przez początkujących stolarzy, którzy nie wiedzą, jak odpowiednio wykonać takie zamówienie, dlatego w Internecie pojawia się wiele takich realizacji. Nasza firma DUET z wieloletnim doświadczeniem wie, jak odpowiednio stworzyć meble narożne, które byłyby wyposażone w odpowiedni rodzaj drzwi do mebli narożnych. Najczęściej wybieraną opcją jest wybór drzwi do mebli narożnych przesuwnych i łamanych na środku. Rzadziej pojawiają się rozwiązania z meblami posiadającymi standardowe skrzydła drzwiowe. Najpraktyczniejsze jednak okazują się szuflady wysuwane na specjalnych prowadnicach, dzięki którym masz możliwość maksymalnie zagospodarować przestrzeń takiego modułu.

Jak wyposażyć taki rodzaj szafy?

W tego typu szafkach narożnych najczęściej umieszczane są wygodne szuflady lub obrotowe organizery umożliwiające maksymalne wykorzystanie tego pojemnego mebla. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom organizacja poszczególnych półek będzie zależała wyłącznie od Ciebie. Nasi pracownicy jednak chętnie podpowiedzą Ci, jak odpowiednio zagospodarować przestrzeń taki szafki narożnej, aby zmieścić w niej jak najwięcej przedmiotów kuchennych, takich jak garnki, patelnie czy mały sprzęt AGD.

Drzwi rogowe tylko do szafek kuchennych?

Drzwi narożne można wykorzystać również w wielu innych rodzajach mebli. Często w małych mieszkaniach pokoje umiejscowione są tak, że chcąc wydzielić przestrzeń na meble, należy zagospodarować na takie rozwiązanie narożnik pomieszczeń. Wtedy nie ma innej możliwości, jak wykonanie mebli lub zabudowy narożnej, która wyposażona będzie w system wieszaków, jak również obrotowe półki. Meble takie są bardzo pojemne i również podobnie, jak w przypadku mebli kuchennych, można w nich zastosować drzwi skrzydłowe, narożne, łamane, a nawet przesuwne w zależności od potrzeb klienta.

Jeśli interesuje Cię więc wybór odpowiednich drzwi do swoich mebli, zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Nowe systemy drzwi DUET spełnią Twoje najśmielsze oczekiwania, a wysoka jakość wykonania pozwoli Ci cieszyć się zrealizowanym zamówieniem przez wiele lat.