BLATY NA WYMIAR

Blaty na wymiar, ich zastosowanie oraz charakterystyka.

Decydując się na nowoczesny wystrój wnętrz, niezmiernie ważnym elementem będzie wybór odpowiednio dopasowanych mebli. Na rynku można znaleźć producentów, którzy specjalizują się w tworzeniu gotowych realizacji. Te trafiają następnie na półki sklepów meblowych. Ale czy meble, które są tworzone hurtowo, są wystarczające dla osób, które chcą posiadać unikatowy wystrój wnętrza mieszkania?

Czy nie lepszym rozwiązaniem będzie wybór mebli tworzonych na specjalne zamówienie, kierowane myślą klienta, a nie architekta wnętrz? Zdania są podzielone, jednak dla osób, które cenią sobie indywidualność, najlepszym rozwiązaniem będzie wybór firmy zajmującej się tworzeniem mebli na wymiar. Do mebli tworzonych na zamówienie niezmiernie ważnym elementem jest dobór odpowiedniego blatu. W nowej kategorii „Blaty na wymiar” znajdziesz idealne egzemplarze do kuchni, łazienki czy też biura, dlatego zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Blaty na wymiar - zastosowanie

Blaty kuchenne na wymiar

Blaty tworzone na specjalne zamówienie najczęściej kojarzone są z kuchnią. To właśnie w kuchni należy zadbać o każdy element wyposażenia, aby wszystko było ze sobą odpowiednio spasowane. Meble kuchenne tworzone na wymiar do mieszkania czy też domu jednorodzinnego są unikatowe, dlatego należy zadbać o to, aby zamówiony blat idealnie pasował do całej stylistyki. Nasza firma DUET Producent Szaf i Mebli na Wymiar w swojej ofercie posiada szeroki wybór blatów o cienkiej, jak również grubej strukturze. Będą one idealnie pasowały do nowoczesnych mebli, ze względu na różnorodność barw oraz wzorów. Dodatkowo dzięki temu, że nasze blaty kuchenne są laminowane możesz wybrać wzór idealnie pasujący do reszty wyposażenia.

Blaty łazienkowy na wymiar

Decydując się na blat tworzony na specjalne zamówienie do łazienki, należy zastanowić się nad jego strukturą. Łazienka to miejsce, gdzie często panuje wilgoć, dlatego blat powinien być odpowiednio zabezpieczony przed niekorzystnymi warunkami panującymi w łazience. Trudnym wyborem może okazać się wybór blatu pod umywalkę nablatową. Jednak dzięki różnorodności propozycji, jakie mamy przygotowane dla naszych klientów, każdy znajdzie coś dla siebie. Posiadamy blaty imitujące kamień, drewno, a także klasyczne blaty laminowane na wymiar, które spełnią Twoje oczekiwania.

Blaty biurowe na wymiar

Wybierając blat do biura, należy przede wszystkim zwrócić uwagę na odpowiednie dopasowanie blatu do siedzisk. Kilkugodzinna praca za biurkiem potrafi być bardzo męcząca. W związku z tym tworząc meble na specjalne zamówienie, warto zdecydować się na takie, które będą ergonomiczne i idealnie dopasowane do Twojego wzrostu lub wzrostu Twoich pracowników. Dobrze skomponowane meble biurowe, w tym również biurko to element, który przyniesie sukces. Zatem, jak powinien być stworzony blat do biura na wymiar? Pomimo odpowiedniej wysokości, warto postawić na blaty szerokie. Takie rozwiązanie umożliwi wyprostowanie nóg pod biurkiem. Powinny dodatkowo posiadać one ergonomiczne wgłębienia w linii, przy której ułożone są ręce na blacie. Dobre dopasowanie blatu pod posturę osoby pracującej ma duży wpływ na jakość pracy. Jeśli zależy Ci więc na efektywnym wykonywaniu obowiązków przez pracownika, zadbaj o jego wygodę. Tak dopasowane biurko nie doprowadzi do bólu pleców czy też głowy zatrudnionej osoby.

Charakterystyka naszych blatów tworzonych na wymiar.

Nasze blaty tworzone na specjalne zamówienie klienta są niezwykle efektywne. Posiadamy w swojej ofercie bogaty wybór blatów cienkich i standardowych. Nowoczesne cienkie blaty są stworzone tak, aby pomimo swoich wymiarów mogły utrzymać położone na nim produkty. Kompozyt, z jakiego są wykonane, jest trwały i bardzo efektywny. W związku z tym ich cena znacznie równi się od klasycznych blatów, jakie dostępne są w sklepach meblowych. Oczywiście i my w swojej ofercie posiadamy blaty o standardowej grubości, które są docinane zgodnie na potrzebę klienta. Blaty, jakie znajdziesz w naszej ofercie, mają bogate wzornictwo. Znajdziesz blaty drewniane tworzone w połysku lub macie; klasyczne imitujące drewno lub kamień; blaty o zróżnicowanej kolorystyce oraz mnóstwo ciekawych propozycji do każdego wnętrza. Jeśli zależy Ci na dobrze dopasowanym, zainspiruj się naszymi propozycjami.

Inspiracje do niebanalnego wnętrza mieszkania.

W Internecie można znaleźć wiele inspiracji do stworzenia niebanalnego mieszkania. Również nasza firma oferuje swoim klientom możliwość przedstawienia przykładowych projektów mebli tworzonych na wymiar. Podczas składania zamówienia nasi pracownicy przedstawią Ci różne możliwości, jakie będziesz mógł zastosować w swoim mieszkaniu. Nowoczesne trwałe i masywne blaty na wymiar do kuchni, łazienki czy też do biura to przedsmak tego, co posiadamy w specjalnej ofercie dla klienta.

Zachęcamy do zapoznania się z naszymi propozycjami mebli na wymiar. To właśnie w tej zakładce znajdziesz przykładowe nasze realizacje, które mogą okazać się dla Ciebie inspiracją na wymarzony dom!

W celu omówienia szczegółów prosimy o kontakt telefoniczny lub o wizytę w siedzibie naszej firmy. Blaty na wymiar oferujemy klientom z Krakowa, Nowego Sącza, ale również z innych miejscowości w całej Polsce.