SZAFY NA WYMIAR PRZESUWNE

Zastanawiałeś się nad zakupem szafy do swojej sypialni czy przedpokoju? Warto dokładnie przemyśleć taki zakup. Wiele z proponowanych, gotowych mebli do samodzielnego złożenia może nie mieć wymaganych przez Ciebie wymiarów. Aby każdy centymetr wolnej przestrzeni mógł zostać odpowiednio wykorzystany postaw na szafy na wymiar. Idealnie dopasują się do każdego wnętrza, a ich projekt wypełni każdą wolną przestrzeń i wnęki.

Postaw na sprawdzone szafy przesuwne!

Szafy przesuwne, jakie projektujemy dla naszych klientów odpowiadają najnowszym trendom meblarskim, dlatego ich kolor, delikatne dodatki i cała budowa sprawią, że mebel ten stanie się praktyczny nie tracąc na wyglądzie. Zaprojektowane szafy mogą posiadać lustra, ale jeśli pragniesz postawić na prostotę proponujemy również modele bez luster. Szafy przesuwne, jakie wyjdą spod rąk naszych fachowców będą odpowiednio zaprojektowane i spełnią Twoje oczekiwania. Idealnie spiszą się w małych i wąskich pomieszczeniach, gdzie nie ma zbyt wiele miejsca, gdyż ich budowa nie będzie Cię ograniczała zbędnymi drzwiczkami.

Nowoczesne szafy przesuwne wypełnią każdą wolną przestrzeń, pozwolą schować mnóstwo rzeczy, a jednocześnie będą świetnym dodatkiem do każdego wnętrza. Jeśli chcesz wiec wykonać szafę przesuwną do swojego domu postaw na naszą firmę DUET Producent Szaf i Mebli na Wymiar. Zaprojektujemy dla Ciebie idealnie pasującą do otoczenia szafę przesuwną zgodną z najnowszymi trendami. Każdy detal omówimy wspólnie, a jeśli sam masz pomysł na swoją wypatrzoną szafę zrealizujemy Twój projekt.

Zlecenia wykonujemy na terenie całej Małopolski!

Zlecenia wykonujemy na terenie całej Małopolski, a w szczególności w Krakowie, Wieliczce, Nowym SączuGorlicachLimanowej, Mszanie Dolnej czy Nowym Targu. Z nami każde wnętrze stanie się nowoczesne, a bogaty wybór naszych projektów znajdziesz w naszej Galerii, wystarczy że klikniesz >> TUTAJ!

szafy-przesuwne-meble-na-wymiar-nowy-sacz
szafy-przesuwne-meble-na-wymiar-krakow