DLA STOLARZY! Współpracuj z Fabryką Mebli Duet

Jako firma DUET Producent Szaf i Mebli na Wymiar swoją ofertę kierujemy również do firm z branży stolarsko-meblarskiej. Wieloletnia działalność zaowocowała stworzeniem perfekcyjnych mechanizmów do obsługi odbiorców hurtowych.

W naszej bogatej ofercie znajdziesz aluminiowe systemy do drzwi przesuwnych marki CONTINIUM (www.continium.pl), gotowe fronty meblowe do szaf z drzwiami suwanymi, ramkowe fronty aluminiowe marki QUENECO (www.queneco.pl), fronty meblowe frezowane, fronty meblowe drewniane, akcesoria meblowe różnych producentów, gotowe meble na wymiar i nowoczesne meble kuchenne.

Nasza firma oferuje sprawdzone produkty do wykonania szaf na wymiar, a fronty meblowe, jakie znajdziesz w naszej ofercie spełnią Twoje oczekiwania i pozwolą stworzyć szafy na wymiar wysokiej jakości.

Proponujemy szereg usług, które wykonamy na Twoje zamówienie. Wyposażeni w wieloletnie doświadczenie i najlepszy sprzęt w szybkim czasie dostarczymy Ci niezbędne produkty do wykonania mebli na wymiar, garderob, szaf wnękowych i innych mebli.

Dodatkowym atutem naszej marki jest to, że obsługujemy również wiele firm w zakresie cięcia i oklejania płyt meblowych na terenie Krakowa, Wieliczki, Nowego SączaGorlicLimanowej, Mszany Dolnej czy Nowego Targu. Głównym materiałem którego używamy w tym segmencie działalności są produkty firmy Kronopol. Nowoczesny park maszynowy i doświadczona załoga pozwala nam na realizację zleceń w krótkich terminach. Na żądanie klienta jesteśmy wstanie dowieźć zamówiony towar pod wskazany adres na terenie całej Małopolski.

fabryka
meble kuchenne, meble na wymiar, garderoby na wymiar, drzwi przesuwne, garderoby na wymiar Nowy Sącz, garderoby na wymiar Kraków, szafy wnękowe na wymiar, szafy ze skosem na wymiar, szafy nowy Sącz, szafy Kraków, nowoczesne kuchnie, nowoczesne meble kuchenne, kuchnie na wymiar, kuchnie na wymiar Nowy Sącz, kuchnie na wymiar Kraków, szafy wnękowe, fronty meblowe, fronty meblowe frezowane, fronty meblowe do szaf z drzwiami suwanymi, ramkowe fronty aluminiowe marki