SYSTEMY DRZWI PRZESUWNYCH

Systemy drzwi przesuwnych i składanych marki DUET do nietypowych mebli!

Są sytuacje, w których trudno jest znaleźć odpowiednie rozwiązanie w sklepach meblowych oferujących gotowe meble. Aranżując mieszkanie, na pewno zastanawiałeś się, jak zagospodarować całą przestrzeń, aby była ona wygodna w codziennym użytkowaniu, a zarazem jak pomieścić w nim wszystkie niezbędne rzeczy potrzebne na co dzień. Do tego niezbędne są pojemne szafy, które stworzone w odpowiedni sposób będą nadawały wnętrzu charakteru i nowoczesnego wyglądu, a zarazem będą w stanie pomieścić sporo produktów dnia codziennego. Sklepy meblowe najczęściej proponują gotowe projekty mebli, które w nietypowych pomieszczeniach mogą przyczynić się do złego rozmieszczenia poszczególnych elementów całej zabudowy. To właśnie w takich sytuacjach warto zdecydować się na meble stworzone na wymiar, które będą dopasowane do poszczególnych miejsc i idealnie wkomponują się w przeznaczoną na nie przestrzeń. Aby było to możliwe, niezmiernie ważne jest stworzenie odpowiednich systemów drzwi, które sprawią, że użytkowanie takich szaf będzie o wiele łatwiejsze. To właśnie dzięki odpowiednim drzwiom będziesz mógł wykorzystać narożnik pokoju, skosy w garderobie, a także znajdziesz wiele innych rozwiązań, które pozwolą Ci w 100% wykorzystać pomieszczenie pokoju. Tę zakładkę stworzyliśmy dla osób, które pragną czegoś nowego i które chcą zagospodarować sypialnię tak, aby wykorzystać niezagospodarowane do tej pory przestrzenie. Sprawdź, jakie rodzaje drzwi proponuję nasza firma DUET i postaw na meble na wymiar, które wyposażone będą w nietypowe systemy drzwi naszej marki.

Nietypowe drzwi produkcji DUET.

Firma Duet Producent Szaf i Mebli na Wymiar, która działa na terenie Nowego Sącza, Krakowa i wielu innych miast, od lat zajmuje się produkcją mebli, które tworzone są na specjalne zamówienie klienta. Aby spełnić wszystkie oczekiwania osób zamawiających nietypowe meble, stworzyliśmy specjalne systemy drzwi, gdzie znajdziesz drzwi składane do szafy, łamane, uchylne, otwierane, narożne bezramowe, systemy drzwi przesuwnych i suwnych do szafy oraz mnóstwo innych modeli. Każdy z modeli drzwi, jakie dostępne są w naszej ofercie, opracowane zostały w taki sposób, aby mogły służyć przez wiele lat. Dodatkowo to właśnie dzięki nim jesteś w stanie wykorzystać każdą wolną przestrzeń poszczególnych pomieszczeń. Dzięki takiemu rozwiązaniu będziesz mógł wykorzystać wszystkie skosy, a nawet wnęki, które nie byłbyś w stanie zagospodarować w żaden inny sposób.

Przykłady zastosowania poszczególnych systemów nietypowej drzwi marki DUET.

Drzwi przesuwne do szaf.

Ten model drzwi najczęściej wykorzystywany jest w garderobach, jak również szafach 3 częściowych, które zajmują najczęściej całą powierzchnię jednej ściany. Są one tworzone na specjalny wymiar podany przez klienta, dlatego mogą posiadać dowolną wysokość. W sklepach meblowych znajdziesz najczęściej wysokości szaf z drzwiami przesuwnymi, które mają wysokość 200 cm, 210 cm, 220 cm czy 230 zm. Dzięki naszej ofercie będziesz mógł stworzyć szafy z drzwiami przesuwnymi do nietypowych pomieszczeń na poddaszu, które są stanowczo niższe niż te na parterze.

Drzwi składane do szafy.

Okazuje się, że ten model drzwi najczęściej wykorzystywany jest w wąskich przedpokojach, jak również małych sypialniach,. Dzięki drzwiom składanym pomieszczenie wyglądać będzie nowocześnie i najczęściej model tych drzwi wykorzystuje się do zabudowy wnęki. Drzwi składane dostępne mogą być w różnorodnym wzornictwie w zależności od potrzeb klienta.

Drzwi narożne do mebli narożnych.

Ten model drzwi najczęściej wykorzystywany jest w szafkach kuchennych, aby wykorzystać narożnik podczas tworzenia kuchni w kształcie litery L lub U. Można spotkać je również w szafach narożnych, które najczęściej są wyposażeniem małych pokojów młodzieżowych. Drzwi narożne spełniając swoje zastosowanie w wielu miejscach i to właśnie dzięki nim jesteś w stanie wykorzystać wolną przestrzeń narożnika, jakiej nie zagospodarowałbyś w żaden inny sposób.

Więcej na temat nietypowych modeli drzwi do różnego rodzaju mebli znajdziesz w naszej nowej zakładce „Systemy drzwi nietypowych marki DUET”.

Materiały, z jakich wykonuje się poszczególne modele drzwi.

Nasza firma oferuję swoim klientom bogaty wybór drzwi do każdego rodzaju mebli. Do ich produkcji używamy różnych materiałów, gdzie znajdziesz popularne płyty MDF, drewno, szkło, a dodatkowo oferujemy możliwość wykonania frontów aluminiowych na specjalne zamówienie. Cena wykonania danej usługi zależna jest od wymiarów oraz od modelu drzwi. W skład ceny wchodzi również materiał, z jakiego zostaną wykonane wybrane fronty. Aby dowiedzieć się więcej na ten temat, zachęcamy do skontaktowania się z naszymi pracownikami, którzy chętnie przedstawią Państwu ofertę modeli drzwi nietypowych. Nasze realizacje znajdziesz w całej Małopolsce. Od ponad 20 lat tworzymy meble na wymiar zgodnie z najnowszymi trendami w świecie aranżacji wnętrz.

Warto również zauważyć, że nasza firma pracuję w każdych warunkach, dlatego niezależnie od tego, czy potrzebujesz mebli do domu jednorodzinnego, czy też potrzebujesz wykonać meble kuchenne na wymiar do mieszkania w bloku, chętnie podejmiemy się każdego zamówienia.

Jeżeli jesteś zainteresowany dokładną ofertą nietypowych drzwi, zachęcamy do zapoznania się z poszczególnymi modelami drzwi nietypowych oraz do kontaktu z naszymi pracownikami, którzy chętnie przedstawią Ci więcej szczegółów.