SZYNY DO DRZWI PRZESUWNYCH

Szyna do drzwi przesuwnych – zalety

Czy wiesz co to są szyny do drzwi przesuwnych i jakie jest jej zastosowanie? Główne założenie takiego projektu idealnie spisuje się do pokojów i salonów, a także we wszelkiego rodzaju szafach i garderobach. Drzwi zamontowane na takich szynach posłużą Ci przez długi czas i posiadają wiele zalet. 

Głownie idealnie spisują się w małych pomieszczeniach, gdyż zajmują niewiele miejsca. W wąskich korytarzach lub małych pokojach idealnie spiszą się na co dzień i jest to idealna alternatywa dla drzwi skrzydłowych. 

Kolejną zaletą drzwi przesuwnych na szynie jest podział wnętrza. W wielu mieszkaniach aneks kuchenny połączony jest z sypialnią lub salonem. Dzięki zastosowaniu drzwi przesuwnych możesz podzielić daną przestrzeń. 

Następną zaletą zastosowania szyn do drzwi przesuwnych jest ich łatwy montaż. Dzięki ich konstrukcji obejdzie się bez kucia, malowania czy szpachlowania. Z montażem drzwi przesuwnych poradzi sobie praktycznie każdy, wystarczy minimalna znajomość podstaw majsterkowania. 

Na sam koniec należy zauważyć, że drzwi przesuwne do pokoju lub salonu są bardzo efektywne. Nadadzą one każdemu wnętrzu nowoczesnego wyglądu. Podobnie jest z użyciem drzwi przesuwnych do garderób i szaf. Dzięki nim uzyskasz dużo wolnej przestrzeni, a zarazem dodasz wnętrzu stylowego wyglądu. 

Nasza firma DUET Producent Szaf i Mebli na Wymiar od wielu lat dostarcza swoim klientom indywidualnym i stolarzom szeroki wybór propozycji mebli na wymiar. Działamy na najlepszym sprzęcie i dostarczamy klientom produkty najwyższej jakości. Postaw na szyny do drzwi przesuwnych DUET.

Zastosowanie szyn do drzwi przesuwnych?

Nasi pracownicy zajmują się projektowaniem i tworzeniem wszelakich zaproponowanych projektów. W ofercie znajdziesz mnóstwo propozycji, gdzie zastosować możesz je zastosować. Znajdziesz oferty szyn do drzwi przesuwnych do szaf i garderób, ale również szyny do drzwi przesuwnych szklanych i z tworzywa lub drewna, które rozdzielają dane pomieszczenia. Już od lat dostarczamy naszym klientom to, co najlepsze. Podążamy za nowościami w świecie architektury wnętrz, dlatego wybierając naszą firmę, możesz być pewny, że stworzymy Ci nowoczesne mieszkanie, które będzie przestronne, a zarazem praktyczne.

Szyny do drzwi przesuwnych podwójnych i pojedynczych, jakie używamy do naszych projektów, są wykonane w najlepszy sposób, aby pomimo długiego użytkowania nie uległy zniszczeniu. Nasi pracownicy zajmują się także montażem drzwi przesuwnych i całych projektów. Wykonamy dla Ciebie na wymiar szafy, garderoby, drzwi i wiele innych, które znajdziesz w naszej bogatej ofercie. Mamy również idealną ofertę dla stolarzy. Jeśli potrzebujesz danych elementów na wymiar, a nie posiadasz specjalistycznego sprzętu, opartego o najnowsze technologie, skontaktuj się z nami. Nasi pracownicy wykonają dla Ciebie na specjalne zamówienie potrzebne elementy.
Zajmujemy się również montażem drzwi przesuwnych i całych mebli na wymiar. Koszt stworzenia mebli i montażu mebli na wymiar, a także drzwi przesuwnych uzależniony jest od projektu. Jeśli jesteś zainteresowany, skontaktuj się z nami telefonicznie lub osobiście w naszych oddziałach.

Zamówienia wykonujemy na terenie całej Małopolski, a w szczególności na terenie Krakowa, Nowego Sącza, Gorlic, Limanowej, Mszanie Dolnej i w wielu innych miejscach. Stworzymy dla Ciebie drzwi i szafy na wymiar, które spełnią Twoje oczekiwania.

Drzwi przesuwne doskonale sprawdzają się w pokoju dziecięcym
Szyny w drzwiach przesuwnych