MEBLE NA WYMIAR DO POKOJU

Wiele osób ma problem z odpowiednim zagospodarowaniem pokoju. Często ta niewielka przestrzeń pomieścić musi wiele mebli: łóżko, szafę, biurko, a niestety każde z nich zajmuje sporo miejsca. Warto zatem zastanowić się nad odpowiednim zagospodarowaniem każdej wolnej przestrzeni.

Jako firma DUET Producent Szaf i Mebli na Wymiar jesteśmy w stanie zaproponować Ci wiele ciekawych mebli na wymiar do pokoju.

Dobrze stworzone projekty sprawią, że całe wnętrze domu stanie się bardziej przestronne. Wnętrze szaf będzie posiadać mnóstwo półek i wieszaków na ubrania i galanterię. W meblach wykonanych na zamówienie możemy zamontować rozwiązania typu cargo, a także drążki, wieszaki, organizery oraz inne mechanizmy zapewniające dogodny dostęp do wnętrza i rozmieszczenie w nim rozmaitych artykułów.

Bogaty wybór propozycji mebli na wymiar do pokoju znajdziesz w galerii zdjęć, gdzie znajdziesz nasze do tej pory wykonane realizacje. Znajdziesz tutaj wiele propozycji nowoczesnych szaf na wymiar, garderób, czy szaf do zabudowy wnęk i skosów. Każda z propozycji, jakie znajdziesz na stronie jest idealnym rozwiązaniem do pokoi gościnnych czy też dla dzieci. Dostępna w ofercie jest bogata kolorystyka i materiały najwyższej jakości, dlatego wykonane przez nas meble do pokoju pięknie będą prezentowały się przez długi czas, będą pojemne, a co najważniejsze dzięki nim wykorzystasz każdą wolną przestrzeń.

Tak nowocześnie urządzone mieszkanie sprawi, że poczujesz się w nim wyjątkowo.

Nasze realizacje spotkasz w wielu miejscach: w Krakowie, Nowym Sączu czy Gorlicach!

Wszelkie zamówienia wykonujemy na terenie całej Małopolski, w różnych miastach, m.in. takich jak: Kraków, Wieliczka, Nowy SączGorliceLimanowa, Mszana Dolna czy Nowy Targ, więc jeśli potrzebujesz wykonać odpowiednie meble na wymiar do swojego domu skontaktuj się z nami telefonicznie lub umów się w naszym oddziale, a otrzymasz od nas wszelkie niezbędne informacje na temat danego zagadnienia.