DRZWI PRZESUWNE Z LUSTREM

Drzwi przesuwne szklane – gdzie najlepiej zdadzą egzamin?

Zastanawiałeś się nad doborem drzwi przesuwnych z lustrem do swojego domu? Wiele osób rezygnuje z tradycyjnych drzwi skrzydłowych na poczet drzwi przesuwnych. Niosą one bowiem mnóstwo zalet. W małych mieszkaniach spiszą się bardzo dobrze, gdyż zajmują mało miejsca i są łatwe w montażu. Ostatnio sporym zainteresowaniem cieszą się drzwi przesuwne szklane do szaf oraz modele oddzielające pomieszczenia. Dla osób, które lubią jasne przestrzenie, jest to idealna alternatywa. Dzięki nim przedostawać się będzie dodatkowe światło do wnętrza pomieszczenia.

Taki rodzaj drzwi przesuwnych szklanych montuje się w szafach, garderobach, ale również jako drzwi do podziału pomieszczeń. W naszej ofercie znajdziesz bogatą gamę kolorystyczną drzwi przesuwnych szklanych na wymiar, ale również bogate wzornictwo. Takie drzwi mogą stać się dodatkową dekoracją wnętrza oraz pozwolą Ci cieszyć się pięknem Twojego domu. Znajdą zastosowanie w każdym pomieszczeniu, a ich trwałość i łatwość w czyszczeniu sprawią, że nie będziesz już chciał żadnych innych modeli drzwi w swoim domu.

Drzwi przesuwne tylko z DUET!

Drzwi wykonane przez naszą firmę DUET Producent Szaf i Mebli na Wymiar posiadają cichy system jezdny, dzięki czemu poczujesz się komfortowo w swoim własnym domu. Jeśli sam wiesz, jak zamontować drzwi przesuwne, to nasi pracownicy wykonają dla Ciebie całość zamówienia tak, abyś nie miał problemu z samodzielnym montażem. Oczywiście oferujemy również pełny montaż całości zamówienia.

Dodatkową zaletą takich drzwi jest to, że po ich montażu nie musisz malować ani szpachlować pomieszczenia. Drzwi przesuwne mogą być zamontowane na zewnątrz ściany lub mogą być chowane w ścianę, wszystko jest zależne od Twoich potrzeb. Proponujemy różne modele drzwi przesuwnych, w tym drzwi w formie harmonijkowej, drzwi łamane, drzwi naścienne, które wykonamy w wybranego przez Ciebie materiału. Całość zamówienia stworzona będzie z elementów, które pomimo upływu lat nie będą tracić swojego dobrego wyglądu. Wszelkie elementy stalowe, jakie stosujemy w naszych produktach, są odpowiednio zabezpieczone przed korodowaniem. Takie działania sprawią, że stworzony produkt posłuży Ci wiele lat.

Ile kosztują drzwi przesuwne?

Cena drzwi przesuwnych szklanych uzależniona jest od wielu czynników – wymiarów, kolorystyki, wzornictwa. Jeśli więc chcesz poznać cenę wykonania drzwi przesuwnych ze szkła, skontaktuj się z nami telefonicznie lub osobiście w oddziałach naszej firmy.

Nasze działania opieramy na wieloletnim doświadczeniu w branży meblowej. Pracujemy na najlepszym sprzęcie opartym o najnowsze technologie. Nasi pracownicy ciągle odbywają szkolenia, które podnoszą ich kwalifikacje. Podążamy za nowoczesnością i aktualnymi trendami, dlatego możesz być pewny, że stworzone dla Ciebie produkty, które w 100% Cię usatysfakcjonują.

Sam możesz dokonać pomiaru potrzebnych drzwi lub mebli na wymiar. Jeśli jednak chcesz, aby zajęli się tym fachowcy, skontaktuj się z nami. Dokonujemy dokładnych pomiarów tak, aby otrzymany przez Ciebie produkt był idealnie dopasowany do wnętrza. Zlecenia wykonujemy na terenie całej Małopolski, a w szczególności w Krakowie, Nowym Sączu, Gorlicach, Limanowej, Mszanie Dolnej. Jeśli wiec interesują Cię drzwi przesuwne ze szkła lub drewna, zaufaj naszym pracownikom, którzy znają się na rzeczy!

drzwi przesuwne z lustrem
jasno szare z lusterm