SZAFY NA WYMIAR Z GRAFIKĄ

Nowoczesne szafy z grafiką na wymiar — propozycje DUET!

Nowoczesne budownictwo oraz aranżacje wnętrz umożliwiają wykorzystanie ciekawych innowacyjnych rozwiązań. Podwieszane szafy, zestawy meblowe czy szafy w zabudowie pozwalają zagospodarować każdą wolną przestrzeń, nie zagracając przy tym mieszkania. Oprócz tego szafy takie sprawiają, że mieszkanie wygląda na dobrze zaaranżowane, a zarazem schludne. Rozwiązania takie wpływają również na komfort użytkowania. Spośród wielu modeli mebli dostępnych na stronach sklepów meblowych można znaleźć te, które są wyjątkowo dopasowane do potrzeb klienta. Mowa o szafach z grafiką, które są teraz coraz bardziej popularne. Taki rodzaj mebli będzie idealnie pasował do przedpokoju, sypialni, a także pokoju dziecięcego lub młodzieżowego. Szafy z grafiką można dostosować idealnie do wymogów podanych przez klienta. Takie rozwiązanie idealnie spisze się w każdym domu. Nasza firma Duet Producent Szaf i Mebli na Wymiar oferuje szafy z grafiką, które są tworzone na specjalne zamówienie. Sprawdź, gdzie można wykorzystać takie szafy, oraz na jakich frontach wykonujemy takie realizacje.

Szafy na wymiar z grafiką wieży Eiffla
Szafa z grafiką na szkle w sypialni, coraz częstsze rozwiązanie zamawiane przez naszych klientów

Grafika na szafie w pokoju dziecięcym.

Dzieci w pewnym wieku uwielbiają wszystkie dodatki do pokoju z ulubionymi postaciami z bajek. Ciekawym rozwiązaniem będzie więc stworzenie szafy przesuwnej z grafiką lub garderoby w zabudowie, która wypełni niechciane skosy w pokoju dziecięcym. Grafika znajdująca się na frontach drzwiowych może nawiązywać do ulubionej postaci z bajek, jak również widoków, lasów i dowolnie wybranych tapet. Dopasowując do takiej szafy pozostałe meble, stworzysz wymarzony kącik dla swojego dziecka, gdzie każdego dnia będzie miło spędzało wolny czas. Zaletą takich szaf z grafiką jest to, że ze względu na kolorowe dodatki i rozmaitość wzorów nie widać na nich zabrudzeń i uszkodzeń. Te najczęściej pojawiają się na meblach w pokojach dziecięcych.

Grafiki na szafach przesuwnych do przedpokoju.

Decydując się na szafy przesuwne do przedpokoju, niektórzy wybierają szafy przesuwne z lustrem. Inni natomiast stawiają na szafy z grafiką. Grafika może być dopasowana do kolorystyki przedpokoju, pozwalając w ten sposób stworzyć idealne wnętrze. Najczęściej wybieraną grafiką są widoki, gdzie widać zachód słońca, morze, pustynie i wiele innych egzotycznych miejsc. Oczywiście w takiej zabudowanej garderobie można również w centralnym miejscu umieścić potrzebne lustro. Meble takie pozwolą Ci się zrelaksować po powrocie do domu. Wpłyną dodatkowo na nowoczesny wygląd mieszkania.

Szafy przesuwne z grafiką na szkle do sypialni.

Obecnie można zauważyć, że sypialnie coraz częściej tworzone są w sposób innowacyjny. Najczęściej proponuje się stworzenie jednej ściany z tapetą ilustrującą wybrany widok lub wzór. Idealnym sposobem na stworzenie takiej zabudowy będzie wybór szafy wnękowej, która będzie równo dopasowana w płaszczyźnie ze ścianą. Takie rozwiązanie pomoże stworzyć idealnie pasującą i współgrającą ze sobą grafikę, przez co szafa będzie mniej widoczna. Widoki takie wpływają kojąco na zmysły, dlatego idealnie stworzona sypialnia z widokiem w stylu boho pozwoli Ci poczuć się, jakbyś był na wakacjach.

Fronty drzwiowe, jakie wykonujemy z grafiką na specjalne zamówienie.

Naszym klientom oferujemy bogaty wybór grafik do stworzenia niebanalnych mebli. Grafiki na szafę przesuwną mogą być idealnie dopasowane do dowolnego wnętrza. W naszej ofercie znajdziesz następujące materiały, na jakich wykonujemy grafiki:

  • Fronty drzwiowe szklane

    – ten rodzaj frontów drzwiowych najczęściej stosowany jest w szafach przesuwnych. Na matowym szkle umieścić możemy dowolnie wybraną grafikę. Mogą to być pojedyncze wzory, jak również grafika na całą szafę. Do tego rodzaju projektów proponujemy garderoby. Można również umieścić taką grafikę na drzwiach przesuwnych podwieszanych, które są przejściem do garderoby w oddzielnym pokoju.
  • Fronty drzwiowe z płyt MDF

    – ten rodzaj szafy jest tańszy w przeciwieństwie do szaf z frontami szklanymi. Idealnie dopasowana grafika znajdująca się na frontach z płyt MDF pozwoli Ci na stworzenie wnętrza w dowolnym stylu. Zaletą tego rodzaju frontów jest mniejsza porowatość materiału. W związku z tym łatwiej jest utrzymać czystość na powierzchni takich frontów drzwiowych.

W zależności od potrzeb klienta dopasujemy fronty drzwiowe do szaf z grafiką na idealny wymiar.

Najlepsze szafy z grafiką w konkurencyjnych cenach od DUET!

Nasza firma od ponad 20 lat dostarcza klientom bogaty wybór mebli na wymiar. Dzięki temu, że nasza firma rozwija się, oferujemy swoim klientom wszystko, co najlepsze. W związku z postępem oraz posiadaniem najnowszego sprzętu stolarskiego wykonamy nowoczesne szafy z grafiką w przystępnych cenach. Nasze realizacje mebli na wymiar znajdziesz w wielu miejscach Polski. Chętnie przedstawimy je Tobie. Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą wystarczy, że zapoznasz się z naszą stroną internetową DUET. W celu omówienia szczegółów zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub do odwiedzania naszej firmy z siedzibą w Krakowie i Nowym Sączu.