Meble na wymiar – rozwiązania pokojowe dostosowane do Ciebie

Niestandardowe meble na wymiar były kiedyś trudne do zdobycia, ale teraz to tylko kilka kliknięć. Szafka narożna, system regałów pod skośnym dachem lub półka ścienna nad kominkiem – każdy może teraz skonfigurować swoje meble tak, jak sobie tego życzy. Produkty na zamówienie są niezwykle funkcjonalne i oferują praktyczne rozwiązania przestrzenne dla złożonych starych budynków, jak również dla nowoczesnych mieszkań. Są też ciekawsze niż przedmioty produkowane masowo. Nadają pomieszczeniu indywidualności i niepowtarzalnego uroku. Aby efekt spełniał Twoje oczekiwania, podczas składania zamówienia należy przestrzegać kilku podstawowych zasad. Dajemy Ci przydatne wskazówki, na co zwrócić uwagę podczas planowania i zamawiania mebli na wymiar.

Meble na wymiar najczęściej stosuje się ....no właśnie wszędzie

Zaplanuj meble na wymiar krok po kroku

Dokładnie zmierz pomieszczenie:

  • długość,
  • szerokość,
  • wysokość.

Następnie utwórz szkic pokoju i zaznacz na nim pozostałe meble. Szkic da ci wyobrażenie o tym, ile faktycznie masz wolnej przestrzeni. Zastanów się nad swoimi przyzwyczajeniami, zastanów się nad rozmieszczeniem reszty mebli podczas planowania i zostaw wystarczająco dużo miejsca na swobodne poruszanie się w pomieszczeniu. Po przeanalizowaniu przestrzeni i ustaleniu pożądanych wymiarów nowego mebla można go zamówić.

Meble na wymiar online – gdzie i jak zamawiać?

Zamów meble na wymiar u renomowanego dostawcy, takiego jak firma DUET Producent Szaf i Mebli na Wymiar. W przeciwieństwie do produkcji seryjnej, pojedyncze sztuki stanowią wyzwanie dla większości producentów, dlatego warto zamówić meble na wymiar u cieszący się popularnością dostawcy. Wykwalifikowana i doświadczona kadra pracująca na nowoczesnych maszynach jest w stanie wyprodukować nawet skomplikowane wyroby z milimetrową precyzją. W każdej chwili możesz również uzyskać poradę, jeśli widzisz problem na szkicu lub chcesz szczegółowo omówić projekt.

Meble na wymiar – Kraków, Nowy Sącz, Limanowa, Krynica Zdrój – polski producent

Zwróć także uwagę na to, gdzie wykonane są meble. Dostawca, który ma halę produkcyjną na miejscu, jest na ogół bardziej elastyczny niż ten, który w zasadzie tylko przekazuje zlecenie na produkcję. Producenci mebli z Twojej miejscowości zazwyczaj potrafią przekonać swoich klientów krótszym terminem dostawy. W najlepszym przypadku firma oferuje również usługi dodatkowe. Umów się z nami na bezpłatną wycenę i wizualizację! Zadzwoń do nas lub napisz – kontakt. Nasze oddziały znajdują się w Krakowie, Nowym Sączu, Limanowej i Krynicy Zdrój.

Dostawa, montaż – meble na wymiar

Jeśli samodzielnie konfigurujesz i zamawiasz nowe meble na wymiar online, możesz zaoszczędzić na kosztach montażu. Producenci, tacy jak my, udostępniają szczegółowe instrukcje, dzięki którym można samodzielnie ustawić szafki i systemy regałowe. Zachowaj szczególną ostrożność, aby postępować zgodnie z instrukcjami producenta, w przeciwnym razie gwarancja nie będzie honorowana. Należy również przestrzegać instrukcji pielęgnacji i czyszczenia, abyś mógł długo cieszyć się swoim indywidualnym meblem. Możesz też zlecić montaż mebli przez naszą firmę.

Meble na wymiar, tak indywidualne, jak sobie tego życzysz

Gdy posiadasz swoje własne cztery ściany, rośnie pragnienie aranżacji wnętrza odpowiadającej Twoim indywidualnym potrzebom.

Dla wielu osób życie ze świadomością ekologiczną jest ważnym kryterium przy podejmowaniu decyzji o meblach szytych na miarę. Dlatego do produkcji zawsze wykorzystywane są trwałe i przyjazne dla środowiska materiały, które nie tylko spełniają najsurowsze wymagania prawne dotyczące ochrony środowiska, ale nawet znacznie je przewyższają nich. Twój obszar mieszkalny nie jest zanieczyszczony chemikaliami, które szkodzą zdrowiu i obniżają jakość życia, jak to bywa czasem przy produkcji mebli masowych.

Jakie są zalety mebli na wymiar?

W pewnym momencie nadszedł czas, kiedy meble produkowane masowo przestają odpowiadać naszym życzeniom i potrzebom. Dla niektórych dzieje się tak, gdy przeprowadzają się do własnych czterech ścian lub mają zamiar założyć rodzinę. Wielu następnie żegna się ze swoimi starymi meblami, aby zrobić miejsce na coś, co pasuje do nich i do ich własnego domu – meble na wymiar na zamówienie, które są dostosowane specjalnie do ich życzeń.

Szukasz idealnej aranżacji wnętrz?

W takim razie trafiłeś we właściwe miejsce z meblami na wymiar. Niezależnie od tego, czy chodzi o:

  • garderoby,
  • ściany salonu,
  • szafki do skośnych sufitów i wnęk,
  • czy łóżka z regulacją wysokości,

nasz zespół DUET Producent Szaf i Mebli na Wymiar doradzi i zaprezentuje różne rozwiązania pokojowe.

Meble do skośnych sufitów i rozwiązania projektowe – meble na wymiar

Jeśli masz indywidualne wymagania dotyczące umeblowania, nie ma mowy o omijaniu niestandardowych projektów jednorazowych. W ten sposób skośne sufity, wąskie wnęki i krzywe narożniki są optymalnie wykorzystywane. Dzięki temu oszczędzasz miejsce i nie marnujesz żadnej przestrzeni życiowej, a jednocześnie zapewniasz wysoką jakość życia w swoim domu.

Meble na wymiar – cena – tanio czy drogo?

Naszym celem jest oferowanie naszym klientom indywidualnie wykonanych mebli w rozsądnych cenach. Osiągamy to dzięki wydajnej produkcji mebli na wymiar w naszych pracowniach. Ponadto każdy klient może cieszyć się naszym kompleksowym pakietem z pierwszorzędnymi usługami.

Eksperci od mebli na wymiar

Jeśli zastanawiasz się, jak najlepiej zaaranżować pomieszczenie, pomoże Ci wieloletnie doświadczenie ekspertów od mebli na wymiar do zabudowy. Wspólnie z Tobą opracowują rozwiązania pokojowe, które zaspokoją Twoje pragnienie porządku i podziału. Wysoki poziom użyteczności i trwałości to oczywiście najwyższy priorytet w przypadku produktów wykonywanych na zamówienie.

Meble na wymiar – indywidualność zamiast towarów produkowanych masowo

Specjaliści od wystroju wnętrz planują z Państwem meble pod względem:

  • kształtu,
  • powierzchni,
  • i wyposażenia.

Eksperci przywiązują dużą wagę do wysokiej jakości materiałów, które gwarantują atrakcyjny wygląd.

Co jest najlepsze w meblach na zamówienie? Cena unikalnego mebla jest w tym samym przedziale, co porównywalny jakościowo standardowy mebel. Zapraszamy więc Państwa do kontaktu i sprawdzenia naszej oferty.