You are currently viewing Jaki wybrać projekt szafy na wymiar do swojego mieszkania?
szafy na wymiar do najlepsze z możliwych rozwiązań w Twoim wnętrzu!

Jaki wybrać projekt szafy na wymiar do swojego mieszkania?

Szukając odpowiednich mebli do swojego domu, warto zastanowić się nad ich dopasowaniem. Wiele sklepów meblowych proponuje gotowe meble do przedpokoju, sypialni czy salonu, ale czy spełnią one w 100% swoją funkcję. Zdarza się, że zakupione meble mogą okazać się niskiej jakości i w dodatku nie pasują do wolnej przestrzeni. Jeśli chcesz wykonać solidne meble, które odpowiadać będą Twoim wymaganiom lepiej postawić na meble na wymiar. Jak zatem wybrać odpowiedni projekt szafy na wymiar, która będzie pasowała do każdego wnętrza? Przyjrzyjmy się, na co zwrócić uwagę podczas wyboru mebli do danych pomieszczeń.

Projekt przedpokoju

Projekt do przedpokoju powinien być dopasowany do Twoich potrzeb. Zastanów się, co chciałbyś trzymać w tym miejscu, aby wnętrze wybranej szafy spełniało Twoje oczekiwania. Możesz postawić na projekt szafy wnękowej do przedpokoju, w której znajdować będą się drążki na wieszaki, półki na szaliki oraz stojaki na obuwie lub coś bardziej klasycznego, jak wieszak z półką na obuwie i szafką na galanterię. Kiedy jednak masz do dyspozycji trochę wolnej przestrzeni lepiej wykorzystać ją do maksimum. Dobrze stworzony projekt szafy wnękowej do przedpokoju sprawi, że mieszkanie będzie wyglądało ładnie, a Ty oprócz niezbędnych na co dzień rzeczy będziesz mógł umieścisz w niej dodatkowe produkty. Dzięki temu zyskasz więcej wolnej przestrzeni w dalszej części mieszkania.

Projekt sypialni w bloku lub w domu jednorodzinnym

Projekt sypialni w bloku powinien być wykonany w sposób adekwatny do metrażu sypialni. Wiele mieszkań w bloku jest stosunkowo małych, dlatego warto pomyśleć o odpowiednim dopasowaniu mebli do całości wnętrza. Ciekawym rozwiązaniem będzie stworzenie projektu sypialni z garderobą, gdzie w jednej części pokoju stać będzie nowoczesne łoże, natomiast w drugiej części znajdować się będzie garderoba na wymiar. Dobrze stworzony projekt sypialni z garderobą sprawi, że Twój pokój będzie nowocześnie zaaranżowana, natomiast Ty swobodnie pomieścisz w nim wszelkie niezbędne produkty. Projektanci mebli na wymiar podpowiedzą Ci, w co warto wyposażyć taką garderobę, gdzie powinny znajdować się wybrane elementy wnętrza, jak półki, drążki na wieszaki czy organizery, aby całość była idealnie dopasowana do Twoich potrzeb.

Tworząc projekt pokoju na poddaszu w domu jednorodzinnym dobrze odpowiednio zagospodarować wszelkie dostępne skosy. Projekt pokoju lub sypialni na poddaszu powinien uwzględniać zabudowanie niewykorzystanych skosów, abyś wykorzystać każdą wolną przestrzeń. Wiele takich pokoi posiada również niezagospodarowane wnęki wywodzące się przez kominy wentylacyjne i cieplne. W takich wnękach można stworzyć szafę wnękową, a projekt powinien uwzględniać wszelkie udogodnienia.

Projekt salonu w bloku lub w domu jednorodzinnym

Tworząc projekt salonu w bloku pomyśl, co tak na prawdę zamierzasz robić w tym miejscu. Jeśli chcesz, aby było przestronne postaw na klasyczną meblościankę z możliwością postawienia telewizora. Ale czy meble na wymiar do salonu sprawią, że pomieszczenie to straci swój urok? Oczywiście, że nie. Atutem tego rozwiązania jest to, że pomimo swojego nowoczesnego wyglądu, meble będą stworzone w taki sposób, że idealnie pasować będą do całości wnętrza. Ty sam zadecydujesz o wymiarach szafy, a projekt, który dla Ciebie stworzymy, spełni Twoje oczekiwania. Podobnie jest w przypadku tworzenia projektu salonu w domu jednorodzinnym. Tylko w tym przypadku podczas budowy domu możesz stworzyć salon w wybranym przez siebie metrażu. Możesz stworzyć tutaj szafę pod zabudowę telewizora, która idealnie pasować będzie do całości wnętrza, a dodatkowe detale nadadzą mu nowoczesnego wyglądu.

projekty kuchni na wymiar w Krakowie
Kuchnia na wymiar to idealne rozwiązanie zarówno w małym bloku, jak i w dużej kuchni w domu jednorodzinnym

Projekt kuchni z oknem

Pewnie zadajesz sobie pytanie, jak stworzyć projekt kuchni z oknem? Okazuje się, że wiele kuchni ma mały metraż, co niestety przekłada się na małe możliwości umeblowania. Uwzględnić dodatkowo należy rozmieszczenie okna i drzwi. W wielu mieszkaniach sprawia to problem w dopasowaniu gotowych mebli kuchennych. Idealnym rozwiązaniem będzie stworzenie mebli kuchennych na wymiar. Możesz stworzyć projekt szafy pod zabudowę sprzętu AGD lub postawić na wolnostojące meble dopasowane w każdą wolną przestrzeń. Wykorzystać możesz nawet miejsce pod oknem, gdzie swobodnie umieścić możesz szafkę na podręczne rzeczy. Niektórzy mieszkańcy mieszkań, zwłaszcza tych na poddaszu mają jeszcze trudniejszą sytuację z doborem mebli. Skosy i wnęki powodują, że jedynym rozwiązaniem jest stworzenie projektu kuchni na poddaszu, który będzie odpowiadał Twoim wymaganiom. Dobrze stworzony projekt kuchni na poddaszu pozwoli Ci wykorzystać każdą wolną przestrzeń, a kuchnia stanie się przytulna i dobrze zagospodarowana.

Ciekawe projekty szafy na wymiar do każdego wnętrza proponuje nasza firma DUET Producent Szaf i Mebli na Wymiar.

Nasza firma DUET Producent Szaf i Mebli na Wymiar dostarczy Ci wiele ciekawych projektów szaf na wymiar do każdego wnętrza. Nasze działania wykonujemy w Krakowie, Nowym Sączu i całej Małopolsce, aby każdy mógł wykonać meble na wymiar wysokiej jakości w przystępnej cenie. Dostarczymy Ci bogaty wybór projektów mebli do każdego pomieszczenia i specjalnie dla Ciebie stworzymy projekt zgodny z Twoimi potrzebami. Nasza firma to gwarancja sukcesu, gdyż dzięki wieloletniemu doświadczeniu i nowoczesnym technikom stosowanym w naszych działaniach potrafimy stworzyć meble, które będą solidne, stylowe i przestronne.

Naszą bogatą ofertę projektów mebli na wymiar znajdziesz na naszej stronie. Postaw na sprawdzoną markę i już niebawem ciesz się dobrze wykonanymi meblami w swoim własnym domu.