You are currently viewing Garderoba zabudowana — czy okaże się dobrą decyzją
Garderoba zabudowana — czy okaże się dobrą decyzją?

Garderoba zabudowana — czy okaże się dobrą decyzją

Charakterystyka nowoczesnego wyposażenia wnętrz może przynieść sporo problemów. Meble kuchenne, łazienkowe, czy także do sypialni często kupowane są pod wpływem impulsu. Czasem wpływ na to ma ich nowoczesny wygląd, czasem kolor, czy ciekawy wzór frontów drzwiowych. Z czasem jednak okazuje się, że są one niepraktyczne, a jednocześnie zajmują zbyt dużo przestrzeni. Dobrym wyborem mogą okazać się więc meble tworzone specjalnie na zamówienie, które będą idealnie dopasowane do miejsca, jakie zostało na nich wyznaczone. Coraz częściej do takich pomieszczeń, jak sypialnia czy przedpokój wybierana jest garderoba zabudowana, która ma swoje wady i zalety. Czy zatem taki wybór może okazać się dobrą decyzją podczas tworzenia aranżacji mieszkania? Sprawdźmy to.

Garderoba zabudowana do przedpokoju

Najczęściej w przedpokoju zostawia się okrycia wierzchnie niezbędne na co dzień, obuwie, a także wiele sprzętów elektronicznych potrzebnych do sprzątania. Wybór garderoby zabudowanej do przedpokoju będzie więc świetną alternatywą dla klasycznej szafy. Powodem tego jest fakt, że garderoba ta będzie mogła powiesić dużo więcej produktów. Główną zaletą garderoby zamkniętej do sypialni i przedpokoju jest między innymi utrzymanie porządku. Dobre wyposażenie wnętrza takiej garderoby przyczyni się do łatwego uporządkowania poszczególnych produktów.

Decydując się na wybór garderoby zamkniętej do przedpokoju, warto zwrócić uwagę na wiele elementów. W ich skład wchodzą m.in.: drążek na wieszaki, organizery na galanterię, czy półkę na obuwie, która powinna być szczelnie oddzielona od reszty szafy. Garderoba taka może być również wyposażona w dodatkowe półki, na których umieścisz odkurzacz, żelazko czy deskę do prasowania. Mimo tego, że garderoba ta będzie pojemna i pomieści wszystkie produkty dnia codziennego, jej wyposażenie będzie również zabezpieczone przed osiadaniem się kurzu. Jest to praktycznie niemożliwe do wykonania decydując się na garderobę otwartą.

Zabudowana garderoba w sypialni.

Obecnie coraz częściej można zauważyć, że sypialnie najczęściej powstają w poddaszu domów jednorodzinnych. Dzieje się tak, ze względu na ciągle postępującą technologię i modę na małe domy. Stworzenie sypialni na poddaszu może jednak przynieść nie lada problem dla osób chcących je zaaranżować w nowoczesny i praktyczny sposób. Wiąże się to z rozmieszczeniem skosów w pomieszczeniu. Patrząc na to jednak z drugiej strony, takie skosy mogą być idealnym miejscem na stworzenie garderoby zabudowanej.

Garderoba zabudowana w skosie to nowoczesne rozwiązanie, które ułatwi Ci odpowiednie zagospodarowanie przestrzeni w sypialni. Posiada ona mnóstwo zalet, gdyż pomimo tego, że dzięki niej zwiększysz swoje możliwości pod względem aranżacji wnętrza, to dodatkowo będziesz mógł stworzyć garderobę wyposażoną we wszystkie elementy, które będą Ci niezbędne. Garderoby do zabudowy wykonywane na zamówienie oferuje nasza firma Duet Producent Szaf i Mebli na Wymiar. Nasze realizacje są stworzone zgodnie z wizją klienta. Podczas prac nad tworzeniem projektu nasi pracownicy skonsultują się z tobą na każdym etapie powstawania projektu. Dodatkowo zaoferują Ci oni ciekawe rozwiązania, które jeszcze bardziej wpłyną na praktyczne wykorzystanie zamówionej zabudowy.

Czy garderoba w sypialni może wpłynąć na jej wygląd?

Odpowiedź jest łatwa, oczywiście. W zależności od tego, czy lubisz porządek, czy nie poświęcasz zbyt dużo czasu na sprzątanie, garderoba ta ma wpływ na wygląd mieszkania. Garderoba otwarta jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które dbają o porządek, a zarazem chcą cieszyć się na co dzień widokiem ulubionych ubrań, torebek czy kapeluszy. Jeśli jednak nie masz na tyle czasu, aby każdego dnia zadbać o idealny ład we własnej garderobie, lepiej postawić na garderobę zabudowaną do sypialni. To właśnie ona zakryje wszystkie mankamenty jej wyposażenia. Pojemność półek pozwoli Ci pomieścić w niej naprawdę sporo rzeczy.

Dodatkowo garderoba zabudowana w skosie lub we wnęce pokoju pozwoli wykorzystać dobrze cała przestrzeń. Odpowiedni wybór frontów w macie lub połysku, wzorów na frontach drzwiowych, czy też okuć mogą nadać pomieszczeniu ciekawego wyglądu.

Garderoba zabudowana w sypialni Kraków | Nowy Sącz | Małopolska.

Jeżeli szukasz firmy, gdzie mógłbyś znaleźć inspiracje do stworzenia idealnie dopasowanej garderoby zabudowanej, zachęcamy do zapoznania się z naszą galerią zdjęć. Oferujemy naszym klientom mnóstwo ciekawych rozwiązań. Podczas realizacji projektu i zamówienia podpowiemy, jakie elementy wyposażenia będą świetnie się ze sobą łączyły. Zabudowana garderoba w sypialni wykonana przez naszych pracowników spełnię Twoje oczekiwania, a przede wszystkim wpłynie na poprawę jakości życia. Kolor szaf wykonujemy zgodnie z Twoim zamysłem, aby idealnie pasował do reszty mieszkania.

Jeżeli jesteś zainteresowany naszą ofertą, zachęcamy do zapoznania się z modelami szaf, jakie oferujemy naszym klientom. Więcej znajdziesz w zakładce „Garderoby na wymiar”.