You are currently viewing Jak dobrze stworzyć garderobę na wymiar?

Jak dobrze stworzyć garderobę na wymiar?

Jedni wolą ubrania układać na półce, inni zaś wolą wieszać je na wieszakach. Oba warianty niosą ze sobą wady i zalety. Przykładem może być klasyczna koszula, która złożona w kostkę będzie zmięta, natomiast powieszona na wieszaku będzie wyglądała, jakby świeżo wyszła spod żelazka. Nie ważne, w której Ty jesteś grupie, gdyż dobrze stworzona garderoba na wymiar pomieści Twoje wszystkie rzeczy, bez względu na to czy decydujesz się na wieszaki, czy też półki, a wszystkie umieszczone w niej rzeczy znajdą swoje odpowiednie miejsce.

Jak zaprojektować garderobę na wymiar, która spełni Twoje oczekiwania?

Kobiety, jak i mężczyźnie lubią różne warianty. Wiadome jest jednak, że kobiety potrzebują wiele półek na swoje torebki czy obuwie. Panowie natomiast muszą mieć organizer na krawaty, spinki do mankietów itp. Tak więc garderoba kobiety i mężczyzny będzie różniła się w pewnym stopniu. Idealnie zaprojektowana garderoba na wymiar może spełniać wszystkie te kryteria. Ważne, aby na początku tworzenia projektu zwrócić uwagę na niektóre ważne detale.

garderoba na wymiar w Krakowie

Garderoba na wymiar dla kobiety.

Każda garderoba na wymiar dla kobiety powinna być dobrze opracowana. W niej bowiem musi znaleźć się miejsce na biżuterię, galanterię, torebki, obuwie i ubrania, a tego jest zawsze dużo w damskiej szafie. Wiele kobiet przykłada wielką wagę do swojego wyglądu, dlatego projektowanie garderoby powinno być dokładnie przemyślane. Odpowiednie wyposażenie garderoby ułatwi utrzymanie porządku w szafie oraz wpłynie na łatwość w znalezieniu potrzebnych rzeczy. Szafa jako garderoba na wymiar powinna zawierać w sobie półki na obuwie, torebki, spodnie czy spódnice. Półki do garderoby powinny być stworzone w taki sposób, aby każda kobieta mogła pomieścić w nich wszystkie niezbędne rzeczy, ale również, aby nie znajdowały się one za wysoko.

Dobry projekt garderoby powinien zostać stworzony zgodnie ze wzrostem właścicielki. Pomimo tego, że garderoba na wymiar jest meblem, który idealnie wpasuje się w wolną przestrzeń, to półki do garderoby nie mogą znajdować się poza zasięgiem użytkownika. Jest na to jednak rozwiązanie. W wysokiej garderobie górne półki mogą być przeznaczone na rzeczy używane sezonowo, wtedy są one rzadko potrzebne. Można również do takiej garderoby stworzyć profesjonalną drabinkę, dzięki której dostaniesz się nawet do najwyższych półek. Półki i regały na wymiar do garderoby to jedne z najważniejszych elementów tej szafy. Kolejny jest drążek na wieszaki. Są osoby, które na drążku na wieszaki wieszają wszystkie swoje ubrania. Tak więc ten powinien znajdować się w centralnej części szafy. Garderoby na wymiar tak zaprojektowane są łatwe w użytku przez właścicieli. Oprócz drążka na wieszaki ważnym elementem jest również organier na bieliznę oraz szufladka na biżuterię. Tej nie może zabraknąć w żadnej damskiej garderobie. Tak stworzona garderoba na wymiar spełni oczekiwania każdej klientki.

Garderoba na wymiar dla mężczyzny.

Tworząc garderobę na wymiar dla mężczyzny warto zwrócić uwagę na wiele detali, podobnie jak w przypadku kobiet. W dzisiejszych czasach coraz więcej Panów dba o swój elegancki wygląd, tak też półki do garderoby powinny być tak stworzone, aby można w nich było pomieścić eleganckie obuwie i torby. Ciekawym rozwiązaniem mogą być regały na wymiar, na których można ułożyć stylową galanterię męską. W centralnym miejscu powinien znajdować się drążek na wieszaki, a pod nim szuflady z miejscem na krawaty czy też poszetki. W przypadku męskiej garderoby na wymiar również można zastanowić się nad drabinką składaną, dzięki czemu w łatwy sposób będziesz mógł korzystać z każdego wolnego miejsca swojej garderoby.

W obu przypadkach warto zastanowić się również nad systemem drzwi zamontowany w garderobie. Możesz wybrać klasyczne drzwi do garderoby lub drzwi przesuwne do garderoby. Oba warianty są często stosowane, a klienci dobierają je wedle własnych upodobań.

Garderoba, jako odrębny pokój.

Coraz bardziej popularna w nowoczesnym budownictwie staje się garderoba, jako odrębny pokój. Często jest to wydzielona część dużego pokoju oddzielona ścianką działową i drzwiami przesuwnymi do garderoby. W ten sposób uzyskać można odrębne pomieszczenie, w którym znajdować mogą się meble na wymiar do garderoby. Idealnie dopasowane meble na wymiar do garderoby pozwolą Ci podzielić takie pomieszczenia na sekcje ubrania – obuwie – galanteria. Jest to idealne rozwiązanie dla par, jak również singli, którzy lubią mieć dużo miejsca na swoją odzież. Wyposażenie garderoby musi w tym wypadku być dokładnie sprecyzowane, a szafy do garderoby powinny być stworzone z najlepszych materiałów, aby służyły przez długi czas. Projektowanie takiej garderoby warto pozostawić jednak fachowcom.

Niezależnie od tego, jaki rodzaj garderoby wybierzesz, warto znaleźć firmę, która zajmuje się takimi projektami od lat. Wiele osób zastanawia się nad tym, ile kosztuje taka garderoba na wymiar. Odpowiedź jest bardzo łatwa. Cena garderoby na wymiar jest związana wyłącznie z tym, jaka ma być ona duża oraz jakie ma zawierać elementy. Tylko te dwie rzeczy są odpowiedzialne za cenę takiej garderoby, a salony meblowe chętnie udzielą Ci takiej informacji telefonicznie.

Nasza fabryka mebli w Krakowie Duet Producent Szaf i Mebli na Wymiar stworzy dla Ciebie garderobą na wymiar, która spełni Twoje oczekiwania. Postaw na sprawdzoną firmę, z którą będziesz mógł stworzyć projekt garderoby wedle własnych zaleceń. Dobrze stworzona garderoba na wymiar będzie Ci bowiem służyła przez długi

Dodaj komentarz