You are currently viewing 5 rzeczy, na które warto zwrócić uwagę tworząc garderobę na poddaszu.
garderoba z lustrem na wymiar, świetne rozwiązanie na poddaszu

5 rzeczy, na które warto zwrócić uwagę tworząc garderobę na poddaszu.

Podczas tworzenia nowoczesnych projektów domów kładziony jest nacisk na idealne zastosowanie poddasza. W tej części najczęściej znajdują się sypialnie i łazienka, gdzie domownicy spędzają najwięcej czasu. Warto zatem zastanowić się, jak umeblować te pomieszczenia, aby dawały jak największą wolną przestrzeń. Najczęściej najmniej zagospodarowane są skosy, gdzie trudno jest dopasować gotowe meble. Idealnym rozwiązaniem mogą okazać się garderoby ze skosem na wymiar, które pomogą Ci stworzyć przytulne mieszkanie. Specjalnie dla Ciebie stworzyliśmy listę 5 najważniejszych rzeczy, na które warto zwrócić uwagę podczas projektowania garderoby na poddaszu.

Stwórz szafę lub garderobę na wymiar, która będzie idealnie pasował do wolnej przestrzeni.

Okazuje się, że to wcale nie jest takie łatwe zaprojektować odpowiednio garderobę do swoich potrzeb. Garderoby w skosie są trudne do wykonania i należy znaleźć odpowiednich fachowców, którzy podejmą się tego wyzwania. Pokoje i sypialnie na poddaszu, aby nie traciły swojego uroku, a dodatkowo każda wolna przestrzeń była odpowiednio zagospodarowana powinny być stworzone ze starannością i z wysokiej jakości materiałów, abyś przez wiele lat nie musiał martwić się tym elementem wyposażenia domu. Pewnie zastanawiasz się, ile kosztuje garderoba na poddaszu? Cena za taką usługę uzależniona jest bowiem od materiałów, z jakich jest stworzona garderoba na wymiar oraz od tego, jak była skomplikowana całość zabudowy.

Zwróć uwagę na odpowiednią wentylację garderoby ze skosem.

Okazuje się, że często wybierane pomieszczenie na garderobę na poddaszu zawiera w skosy. W tym wypadku już wcześniej należy zastanowić się nad doprowadzeniem do tego miejsca wentylacji. Zabieg ten nie doprowadzi do zbierania się w niej wilgoci. W tym wypadku należy postawić na kanały wentylacyjne lub okno z systemami wentylacyjnymi, które odpowiednio zadbają o wilgotność powietrza. Meble do garderoby na wymiar powinny być także dobrze rozmieszczone, by odzież i reszta asortymentu miała możliwość swobodnego „oddychania”.

Dobierz odpowiednie drzwi do garderoby na wymiar.

Planując stworzenie garderoby na wymiar na poddaszu, warto zastanowić się nad modelem drzwi, jakie zostaną w niej zamontowane. System drzwi przesuwnych, czy też klasyczne drzwi skrzydłowe to wybór, który jest bardzo ważny podczas tworzenia nowoczesnej garderoby na poddaszu. Kiedy nie masz wiele miejsca, warto zastanowić się nad drzwiami przesuwnymi. Do stworzenia idealnych drzwi do garderoby na wymiar warto użyć wysokiej jakości materiałów i elementów stalowych zabezpieczonych przed korozją, które z upływem czasu nie zużyją się tak łatwo.

Meble na wymiar do garderoby.

Kolejnym ważnym elementem, na jaki należy zwrócić uwagę to stworzenie odpowiednich mebli na wymiar do garderoby. Aby była ona przestronna i zawierała niezbędne elementy, warto zapytać specjalistów, co proponują. Garderoby na wymiar na poddaszu potrafią przysporzyć wiele problemów podczas tworzenia, jednak kiedy projekt zostanie dobrze wykonany, wszystko idealnie zostanie do siebie dopasowane, wtedy będziesz w 100% zadowolony z efektu końcowego. Nasza firma DUET Producent Szaf i Mebli na Wymiar od lat wykonuje garderoby na poddaszu, a nasze projekty znajdziesz w wielu mieszkaniach w Krakowie, Nowym Sączu i całej Małopolsce. Wiemy zatem, jak idealnie dopasować meble do garderoby na wymiar, aby całość projektu była dopasowana. Półki, drążek na wieszaki, organizery, szuflady – te i wiele innych udogodnień powinno być ze sobą dobrze skomponowane, wtedy jest możliwość wykorzystania całej garderoby w odpowiedni sposób.

Garderoba połączona z sypialnią czy też jako oddzielne pomieszczenie?

Ten aspekt niejednemu „zabiera sen z powiek”. Warto się nad tym zastanowić w trakcie remontu lub budowy domu. Wydzierżawienie odpowiedniej przestrzeni na nowe pomieszczenie, które może nadawać się na garderobę, czy też garderoba na wymiar w skosie połączona z sypialnią powinna być wcześniej przemyślana. To od tego zależeć będzie następnie odpowiednia wentylacja garderoby, usytuowanie drzwi do garderoby na wymiar, czy też wewnętrznych mebli. Dlatego podczas planowania remontu lub budowy domu powinieneś się nad tym zastanowić wcześniej.

Wskazówki i rady - garderoba na wymiar ?
garderoba w sypialni design jasny buk

Garderoby na wymiar w Krakowie – gdzie szukać pomocy na każdym szczeblu tworzenia nowoczesnej garderoby na poddaszu?

Jeśli chcesz, aby Twoja garderoba ze skosem była odpowiednio zaprojektowana postaw na naszą firmę DUET Producent Szaf i Mebli na Wymiar. Od ponad 20 lat działamy w wielu miastach Małopolski – Nowym Sączu, Krakowie, Limanowej, Gorlicach, Mszanie Dolnej i w mniejszych miejscowościach dostarczając naszym klientom wymarzone meble na wymiar. Nasi pracownicy specjalizują się w tworzeniu różnych mebli, kuchni na wymiar, szaf wnękowych czy też garderób na poddaszu. W zakładce projekty znajdziesz wiele naszych propozycji na różne meble do domu. Posiadamy doświadczenie, pasję oraz z zaangażowaniem podchodzimy do każdego zamówienia. Stworzymy Ci szafy, garderoby na wymiar i kuchnie, które spełnią Twoje wymagania!

Zapraszamy do zapoznania się z naszym działem Garderoby na wymiar >

Dodaj komentarz