You are currently viewing Przeszklona kuchnia, salon, aneks kuchenny — jaka firma wykona taki projekt?

Przeszklona kuchnia, salon, aneks kuchenny — jaka firma wykona taki projekt?

Coraz więcej osób decyduje się na nowoczesne rozwiązanie w swoim domu. Okazuje się, że modne od niedawna stały się przeszklone elementy mieszkania, które optycznie zwiększają jego wielkość. Już kilka lat wstecz do codziennego użytku coraz chętniej zaczęły być wybierane przeszklone szafki kuchenne czy też meble do salonu. W małych pomieszczeniach odgrywały one ważne role, ponieważ pomimo swojego wyglądu sprawiały, że dany pokój wyglądał wystawnie oraz wpływały one na optyczne powiększenie rozmiarów danego apartamentu. Teraz nowoczesny design coraz bardziej nawiązuje do tego stylu, otwierając przed potencjalnymi klientami nowe możliwości. Przeszklona kuchnia lub salon to przyszłość w świecie aranżacji kuchni.

Obecnie coraz częściej w małych mieszkaniach, kawalerkach czy też domach jednorodzinnych i willach stosuje się liczne przeszklenia po to, aby do pomieszczeń trafiała większa ilość światła i aby cała przestrzeń idealnie łączyła się ze sobą, tworząc pełnowymiarowy obraz mieszkania w całej jego wystawnej odsłonie. Mieszkanie takie będzie wyglądało na większe, a dodatkowo wszyscy jego mieszkańcy będą mieli ze sobą kontakt podczas codziennych spotkań w domu po całym dniu pracy czy też po szkole. Jakie zalety niesie więc przeszklona kuchnia salon czy aneks kuchenny w małym mieszkaniu? Sprawdźmy to.

Przeszklenie mieszkania – nowoczesne rozwiązania w nowoczesnym domu.

Wiele mieszkań tworzonych jeszcze przed rokiem 2000 często nawiązuje do czasów zapomnianego przez wielu PRL-u. Wiele osób, aby zapomnieć o tamtych trudnych chwilach, pragnie zmienić wygląd swojego mieszkania na nowoczesny i stylowy. Czy do tego jest więc potrzebny generalny remont? – niekoniecznie. A co w przypadku, kiedy posiadasz małą kawalerkę lub mieszkanie z aneksem kuchennym, w którym znajduje się wyspa do pracy? W takim przypadku pozostaje włożyć niewiele wysiłku w zamontowanie specjalnego oszklenia. Podobnie jest z salonem połączonym z kuchnią lub sypialnią. Nowoczesne oszklenie może przyczynić się do polepszenia warunków mieszkańców danego mieszkania lub domu bez konieczności wykonania większego remontu.

Zalety przeszklonych pomieszczeń takich jak kuchnia, sypialnia czy aneks kuchenny.

Przeszklone pomieszczania mają wiele zalet. Pierwszą z nich, o których mówiliśmy już wcześniej, jest optyczne powiększenie kuchni. Dzięki oszklonym ściankom i meblom zyskasz wrażenie, że mieszkanie jest o wiele większe niż w rzeczywistości.

Kolejną rzeczą, na jaką warto zwrócić uwagę, to osłona przed nieprzyjemnymi zapachami. Przeszklona kuchnia z widokiem na salon w każdym mieszkaniu będzie bardzo dobrym rozwiązaniem, ponieważ to dzięki takiemu przeszkleniu, zapachy z gotowania nie będą rozchodziły się po całym domu czy też mieszkaniu, co wpłynie na polepszenie komfortu użytkowania.

Przeszklona kuchnia wraz z salonem mogą odgrywać także inne role, gdzie znaleźć może się kontakt z innymi mieszkańcami. Głowa domu najwięcej czasu najczęściej przebywa w kuchni, wykonując posiłki dla najbliższych. Dzięki licznym przeszkleniom w mieszkaniu osoba taka nie będzie odseparowana od życia rodzinnego, które najczęściej toczy się w salonie przy wspólnych grach, rozmowach czy oglądaniu telewizji.

Montaż takich przeszkleń może także wydzielić poszczególne przestrzenie. Dzięki takiemu rozwiązaniu możesz liczyć na mniejszy bałagan w swoim mieszkaniu.

Dodatkowym atutem są walory estetyczne, ponieważ przeszklone mieszkanie wyglądać będzie nowocześnie i stylowo.

Wady przeszklonych ścian sypialni, kuchni czy też salonu.

Okazuje się, że każde nawet dobre rozwiązanie ma swoje wady. Jedną z głównych jest konieczność częstego czyszczenia przeszkleń. Przeszklone elementy mieszkania, takie jak ścianka sypialni, kuchni czy salonu działa na podobnej zasadzie, jak klasyczne okno. Widać na nim liczne zabrudzenia oraz palce. Przy małych dzieciach ścianki takie mogą wymagać częstego mycia. Jednak dla osób, dla których nie stanowi to problem jest to najlepsze rozwiązanie.

Dodatkowo należy zauważyć, że takie nowoczesne rozwiązanie może również wiązać się ze wzrostem ceny wykonania zamówienia, ale jeśli interesuje Cię koszt takiej realizacji, to wszelkie informacje uzyskasz, dzwoniąc do naszych konsultantów Duet Producent Szaf i Mebli na wymiar z siedzibą w mieście Kraków i Nowy Sącz.

Projekt domu z przeszklonym salonem, kuchnią czy sypialnią – jaka firma wykona taki projekt?

W sieci pojawia się coraz więcej ciekawych pomysłów na nowoczesne projekty domów z przeszklonym salonem, kuchnią czy sypialnią. Ale czy tylko w nowo budowanym domu można wykonać takie realizacje? Oczywiście, że nie. Nasza firma Duet Producent Szaf i Mebli na Wymiar od lat zajmuje się produkcją mebli na wymiar klasycznych i przeszklonych. W naszej ofercie znajdziesz możliwość wykonania przeszklonej szafy w kuchni, przeszklonych drzwi do salonu czy też łazienki oraz mnóstwo innych realizacji, w skład których wchodzą szklane fronty. Wiemy, jak ważne jest podążanie za zmianami w świecie aranżacji mieszkań, dlatego oferujemy swoim klientom bogaty wybór realizacji ze szkła nawet w już wcześniej zaaranżowanych mieszkaniach. Przeszklona ściana sypialni czy też przeszklenie kuchni to dla nas żaden problem, dlatego jeśli zależy Ci na wysokiej jakości wykonania usługi, zachęcamy do skontaktowania się z naszymi konsultantami lub na naszego fanpage’a.